Обладнання для торгівлі на ринку Forex


Для того щоб без проблем торгувати на дуже коротких часових інтервалах, вам необхідно придбати якісну комп'ютерну техніку класу Pentium III і лінію в Інтернеті.

Витрати окупляться за одну торговельну сесію, зате ви не будете знати проблем зі збоями і зависання. Запам'ятайте, що при короткостроковій торгівлі збій в інформаційній системі рівносильний розорення. Програмне забезпечення має бути ліцензійним. Це ще більше підвищить надійність обладнання і збереже кошти на вашому рахунку.

З численних програм я вибрав «Даналайзер Еврочарт». Незважаючи на свою простоту, ця програма є однією з найбільш вдалих і має набір всіх необхідних індикаторів та інструментів, але, головне, вона підтримує ДДЕ-обмін (технічний термін.- Прим, автора) під Windows, відмінно поєднуючись з програмним забезпеченням «ТЕНФОР» та інших інформаційних агентств. Тому, скориставшись інструкцією, ви без праці зможете налаштувати програмне забезпечення на своєму комп'ютері і працюватиме щодня без проблем і збоїв, окуповуючи вкладення і збільшуючи активи.

Постачальника інформації потрібно вибрати наступним чином.
Є у вас дуже багато грошей – «РЕЙТЕР», і тільки «РЕЙТЕР». Мало грошей – «ТЕНФОР». Це агентство дуже недороге, але досить прийнятне для дилінгу. Користуючись системою «Рейтер», крім отримання оперативних котирувань і новин, ви маєте можливість торгувати за допомогою обладнання «РЕЙТЕР ДИЛІНГ 2000», що дасть неоціненні переваги перед телефонної торгівлею і небачену оперативність укладання угод (лише кілька секунд!). За гарною телефонної лінії це займе 1-2 хвилини. Повірте, при цьому виді торгівлі це дуже відчутна різниця.

«ТЕНФОР» запізнюється на кілька секунд, але коштує недорого (базовий сигнал 200 фунтів в місяць, а «РЕЙТЕР» 7000 німецьких марок). Тому якщо ви не можете забезпечити стабільний дохід, що покриває витрати на «РЕЙТЕР», то вам доведеться користуватися «ТЕНФОРОМ», і повірте, хороший трейдер зможе торгувати з ним нічим не гірше. А бездарній не допоможе і «РЕЙТЕР». Спочатку розумно навчитися торгувати за допомогою «ТЕНФОРА», а вже накопичивши кошти і маючи стабільний дохід не менше 10-15 тисяч доларів на місяць, перейти на «РЕЙТЕР». «ТЕНФОР» залишиться резервною системою або без праці реалізується починаючим гравцям, які обов'язково з'являться навколо вас, бачачи успіхи, подаровані поєднанням відмінної техніки, оперативної інформації та віртуозною торгівлі, проведеної вами після прочитання цієї книги.

Рекомендую обзавестися телефонною лінією високої якості. Бажано «УТЕЛ» або мобільна «GSM» або якась західна компанія, що надає послуги цифрового телефонного зв'язку. На з'єднання повинно йти не більше 15-30 секунд, інакше у вас будуть труднощі і багато вигідні угоди стануть безповоротно втраченими. Зверніть особливу увагу на зв'язок! Це 30 % успіху в сверхкраткосрочной торгівлі.

Знайомим з технічними ноу-хау повідомлю, що є альтернативний спосіб торгівлі через мережу Інтернет. Він володіє незрівнянними перевагами, але не позбавлений недоліків в зв'язку з низькою якістю послуг провайдерів Інтернет в СНД. Існує супутниковий швидкісний доступ в мережу, але він дуже дорогий і високотехнологічний, а значить, доступний не кожному. Вибирати вам доведеться ІНТЕРНЕТ і ТЕЛЕФОН. Краще все-таки мати і те і інше для страховки. Збій у зв'язку у вирішальний момент може коштувати набагато більше виділених і телефонних ліній. Не економте, ви відіграєте вкладене за кілька торгових днів, а при низькій якості обладнання будете втрачати щодня.

На збір інформації, даної в додатку, пішло багато місяців, але вона варта того, щоб купити цю книгу. Останній етап підготовки – відкриття рахунку в банку чи брокерській компанії, за допомогою якої ви будете укладати дилінгові операції та внесення страхового депозиту. Якщо компанія пропонує торгувати через Інтернет, запитайте у них телефонні номери брокерів, з якими можна буде поспілкуватися у разі збою у провайдера. Якщо ви збираєтеся торгувати по телефону, запитайте два-три номери брокера.

Як правило, депозит невеликий і коливається від 1000 до 30000 доларів США. Розмір залежить від солідності компанії і її бажання залучати дрібних клієнтів, яким ви поки є. Бажано, щоб з вами могли говорити по-російськи, допомагаючи порадами, працювали оперативно, даючи мінімальний спред (різниця між купівлею і продажем.- Прим. автора) на операції та низькі комісійні. А головне, щоб гроші при цьому лежали в надійному банку і не були безповоротно втрачені. Уникайте дрібних, невідомих брокерів, серед них багато шарлатанів. Зверніться в солідний банк.

Отже, обладнання куплено, налаштоване, програмне забезпечення встановлено. «ТЕНФОР» впевнено приймає сигнал з супутника і передає на екрани комп'ютерів. Програма «Еврочарт» аналізує ринки допомогою безлічі найточніших індикаторів. Поруч на теминале (у разі торгівлі через Інтернет) програма відкрита для торгівлі, варто прямий «цифровий» телефакс з запрограмованими телефонами брокерів. Все готово до роботи. Пройде трохи часу, і ви будете мати щоденний дохід у кілька сот доларів.

Тільки читайте уважно, мій досвід здобутий потом і кров'ю. Вчіться працювати, але на помилках інших. Тоді ваші гроші будуть щодня множитися. УДАЧІ!