Смуги Боллинджера (Bollinger Bands) на Форекс відео-урок


Доброго дня. У цьому відео-уроці ми розповімо про індикаторі «Смуги Боллинджера» його використання в торгівлі на валютному ринку форекс. Цей індикатор є трендовим.

Він дуже схожий на ковзні середні, так як в його основі як раз таки і закладена змінна середня. І так, відкриваємо графік, вибираємо валюту фунт долар, потім у підменю трендові вибираємо індикатор Смуги Боллинджера. І бачимо, як на ціновому графіку відображається прикріплений індикатор. Під час побудови цього індикатора, береться як середня, так і стандартне відхилення, що це і є черговість закриття цін. Стандартне відхилення – це обсяг дисперсії деяких величин від середньої функції, яка дорівнює з квадратного кореня дисперсії.

Ми бачимо, що індикатор складається з трьох ліній, середньої і дві кордону. Які коштують від нього на розмір звичайного відхилення або подвоєного звичайного величину стандартного відхилення або подвоєного стандартного коливання. Виходячи з об'єктивної можливості, якщо відкласти відрізки в обидві сторони від середнього значення обсягом з нармальным відхиленням, то в цей проміжок потрапляє не менше 70% важливості випадкової величини. Якщо ж ми від середнього відкладемо величину у два звичайних відхилення, то в такий проміжок потрапляє не менше 95% значень. Якщо ж відкласти проміжки величиною в три стандартних відхилення, то в такий проміжок потрапляє понад 99% значень.Такі заяви правильні для популярності непередбачених величин, які схожі, ніж те, своїм характером і правильного розподілу. Форекс цінове коливання, по всій видимості, можна аналізувати як «залежний», від стандарту розподіл суміжний до нормального.
Розглянемо параметри індикатора. Ми входимо в підменю властивості індикатора: першим йде період – це параметр, який бере участь у розрахунку ковзної середньої і показує кількість барів для усереднення; другий – це зрушення, цей параметр вказує кількість барів на яку буде зміщена змінна середня; третій – це параметр стандартне відхилення для розрахунку відстані між ковзної середньої і кордонами; четвертий параметр показує, по якому параметру ціни проводять розрахунки.

Виходячи з того, що за статистикою повинно потрапити більша частина цін, можна легко зрадити сенс цим смугам і виявити кілька важливих моментів.

По перше. Ціни повинні тяжіти до середнього. Надмірне відхилення буде вважатися, якщо хоча б один рух цін, стосується або ж перетинає верхню межу.

По друге. Звуження меж – освіта горлечка. Це не природно положення і вимагає розширювального руху, яке здатне задіюватися за рахунок певного руху цін у нижню сторону або верхню.

Якщо межа Боллинджера була пробита ціною або було перетин, це хороший сигнал для чергового відкату, при цьому середнє значення і буде основною метою. Випадковість такої ситуації є збільшення вузького горлечка. У такому положенні ціни не стабільні і можуть як падати, так і зростати протягом довго часу. Це викликано силою течії цін після прориву діапазону зміцнення.

Про методи використання Смуг Боллинджера, ви можете дізнатися, подивившись відео-урок, який так само додається до даної статті. До речі, його ви можете бачити трохи вище. Ну і для тих, у кого повільний інтернет з'єднання, я спеціально залив файл на наш сервер, який ви можете завантажити собі на комп'ютер і ретельно його вивчити. Всім удачі, до нових зустрічей.