Простота на ринку Forex


Все дійсно дуже просто. Гроші – товар. Значить їм можна торгувати. Не потрібно обов'язково укладати з іноземною фірмою договору, шукати і переконувати партнера в необхідності співпраці, витрачати кошти на оплату контракту і транспортування, страхування, пробивати на ринку нішу для себе, шукати покупця, викидати гроші на рекламу, платити за зберігання і ризикувати, що товар зникне або стане неліквідним!Жахлива схема! Хабарі всім підряд, розмитнення, постійні побори, податки і ви завжди на увазі, вам не сховатися, завжди ваші вагони, фургони або кораблі – надбання тисяч недружніх поглядів. Перешкоди чекають вас на кожному кроці. Навіщо? Гроші теж товар. Товар досконалий за всіма факторами, реальний товар, не псується і не вимагає складських приміщень. Товар, що переміщається миттєво і завжди має попит, товар з чітко визначеною вартістю і не потребує розмитнення та сплати за торгівлю ним поборів всіх видів. Самий прихований від поглядів товар.

Одна трудність – усвідомити, що гроші – товар. Якщо ви не можете цього зрозуміти, ваше мислення ще не досягла досконалості, і вам потрібно торгувати снікерсами, памперсами або горілкою. Вибачте, цей бізнес не для вас. Однак якщо ви відчули гроші товаром, то сміливо приступайте до торгівлі.

Ваша справа буде сильно вигравати перед іншими видами торгівлі та шанси розбагатіти в тисячі разів вище, ніж у того, хто торгує будь-яким іншим товаром. Навчіться правильно торгувати, і мир у вас в кишені. Навчіться досконало КУПИТИ ДЕШЕВШЕ – ПРОДАТИ ДОРОЖЧЕ. Єдине, що вас тепер повинно цікавити – це як купити одну валюту за іншу, заплативши менше, і продати так, щоб на вашому рахунку виявилося більше.

Всі валюти котируються парами, одна проти іншої. Купуйте, коли купується валюта коштує менше одиниць тієї валюти, яку ви платите, а продаж робите, коли вона подорожчає. Легко? Дуже. Єдине, що потрібно знати, це коли купувати і коли продавати.

Саме для цього і існує технічний або візуальний аналіз графіків цін. Але дозволю собі короткий відступ від повсякденності, заради якого я і пишу цю працю. Я хотів розповісти вам, друзі діючі та майбутні аналітики, якісь таємні відомості, які стоять багатьох аналітичних томів. Але ви оціните їх, може бути, тільки через багато місяців набивання шишок на власній голові, якщо, звичайно, не приймете вистраждану мною інформацію.

Зайнявшись кілька років тому торгівлею на фінансових ринках, я проходив весь шлях в ізоляції від світу фінансів, перебуваючи в одному з міст України. Ні інформації, ні технологій, ні гідів і вчителів, що можуть ввести в основи фінансово-торгового бізнесу. Немає навіть натяку на цивілізований підхід до настільки серйозного, на мій погляд, бізнесу, яким є торгівля фінансовими інструментами. І я змушений був почати з самого нуля. За деякий час у мене склалися передові схеми пошуку інформації та партнерів в західному світі, минаючи посередників з країн СНД і близького зарубіжжя. Всі технології пошуку і контактів удосконалювалися з роками, і приходило розуміння всієї разорительности і обманчи-
новини звичної нашій людині схеми залучення до західних фінансових ринків Купуючи обладнання, програми і весь брокерський сервіс через посередників з середовища східних банковавантюристов і компаній СНД, ми прирікаємо себе на загибель фінансову, навіть не скуштувавши всього досконалості і не зрозумівши основних принципів функціонування ринків Заходу.

Метою всіх операторів і посередників нашого доморощеного східного сектора є початковий обман, подальше зомбування нічого не розуміє клієнта з метою надшвидкого викачування з нього всіх грошей. Відбувається все це на стадії повної необізнаності початківця фінансиста допомогою налагоджених заповзятливими шахраями методів психоделічного впливу з подальшою постановкою в жорстку залежність. Наші співвітчизники, іноді навіть під прапором західних країн, впливаючи на свідомість початківців в умовах повної інформаційної блокади, намагаються повністю «підгорнути» і одурманити людини, дозрілого до заняття фінансовим бізнесом і, отримавши контроль над його свідомістю і діями в даній професійній сфері, підводять його до того, що він сам віддає накопичені за багато років фінансові ресурси і потім навіть не вважає своїх уявних вчителів-партнерів причиною свого краху. Знявши чергову частину грошей з бідолахи, продавши йому і обладнання та програми (відчуваєте розмах!), а в кінці ще й виступивши в ролі брокера при проведенні операцій на ринку, ці монстри доводять багатьох до повного відчаю, навіюючи, що невдача в торгівлі криється в некомпетентності, або в квапливості, або в невиконанні запропонованих йому інструкцій. Смішно зі сторони, але багатьом, хто побував в цій ролі, зовсім не до сміху. Доведені до останньої межі, вони забувають про все це і ніколи, навіть у думках, не повертаються до фінансової торгівлі та ф'ючерсних ринків. Таким чином, контроль над свідомістю і діями людини на ринку в руках структури, повністю выкачивающей з нього все, відведений для навчання, отримання інформації та обладнання і безпосередньо торгівлі. В кінці циклу черговий, повністю одурманений і так нічого і не зрозумів, у фінансах та теханализе ринків бізнесмен, обобранный до ниточки, відправляється в ряди розорилися трейдерів. Його шлях обривається, по суті, не розпочавшись. Шкода. Але це повсюдний факт. У нас. А у них...

У цьому вся справа! Треба проникати на Захід відразу. Немає знання мови – беріть перекладача. Трохи заплатите, але зате залишитеся на ринку,оволодієте технологією торгівлі, придбаєте обладнання і сумлінних партнерів і зможете успішно спекулювати і вдосконалювати все життя майстерність технічного аналізу.

Я кажу це для того, щоб читач усвідомив, що в лабіринті фінансів, як області супертуманной і складною, але разом з тим цікавою і сверхдоходной, він може покладатися тільки на неординарне мислення.

Якщо ви готові сприйняти неординарну інформацію, самостійно проаналізувати її, то я відкрию вам кілька таємниць за сімома печатками». І лише вникнувши в суть междусловия даної праці, ви зможете отримати дорогоцінну перлину, яка через деякий час прикрасить корону вашого фінансового успіху.

Отже, вперед до повної перемоги спрямованості свідомості над обманом, шахрайством та стереотипами, що ведуть до руйнування та відчаю.