Психологія перемог на ринку Форекс


Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся основи психології перемог на валютному ринку Форекс, завдяки яким багато людей стали по-справжньому багатими і успішними трейдерами.

Кожна людина починає свою роботу на валютному ринку, навіть той, хто вже має не малий досвід роботи, легко прогнозує. Професійний трейдер може легко передбачати дії менш досвідчених у цій справі людей. Але, якщо взяти валюту, то її поведінка передбачити значно складніше, ніж людину.

Багато думки експертів зводяться до того, що більшість людей починають свій шлях у Форекс на своїх перших працях заробляють дуже не погані гроші, через якийсь певний час їх дохід знижується приблизно в п'ять разів, але все одно вони залишаються у виграші. Але ще через якийсь час вони з працею повертають свої початкові вкладення, а, то і втрачають їх.

Чому так відбувається?

Кожен професійний трейдер знає причину поступового провалу більшості. Вона полягає в самій людині, а не в якихось негативних якостях валютного ринку. Якщо уважно поспостерігати за діями новачків, які стрімко йдуть до успіху, то можна помітити, що всі вони перший час старанно читають статті, вивчають книги, навчальні відеоматеріали і перебувають в курсі всіх подій.

Поступово інтерес до самоосвіти знижується, трейдер починає концентруватися на торговій системі і все менше оновлювати свої знання. Це призводить до поступового зниження прибутку і, врешті-решт, втратою всього капіталу.

Як не програвати?

Для того щоб не втрачати свої гроші, а навпаки примножувати їх, необхідно дуже серйозно підійти до торгівлі. Самоосвіта по мірі зростання навичок, повинен не знижуватися, а навпаки посилюватися. Людина має спілкуватися з більш досвідченими трейдерами, брати від них тільки найкраще, але при це завжди діяти за чітко розпланованому схемою. Якщо вона почала давати збої значить, її потрібно переробити. Ніколи не можна сподіватися на успіх, бо як її тут просто немає, це не казино. Найбільш важливим є холодний розрахунок, впевненість в собі і добре продумана схема.

Працюйте і шукайте нові варіанти побудови торгів, вивчайте новини та будьте в курсі всіх подій, що відбуваються в світі. Це дуже допоможе при визначенні тенденції зростання або падіння валют під час торгівлі. Тільки так можна стати професіоналом.