Сім проблем, які не дають спати новачкові на ринку форекс


Ті, хто заробляє на фінансових ринках, з посмішкою згадують свої перші кроки. Зараз ринок — відкрита галявина, а колись був темним і дрімучим лісом. Очевидне і нудне для них, ступор і нерозуміння у новачків.

І хто пройшов цей шлях, в курсі, як важлива підтримка в цей час.

Питання. Нескінченні питання, а суть одна: як навчитися торгувати на форексі? Цей дивовижний ринок відкрив двері кожному, але від того не став більш зрозумілим і передбачуваним. І чим більше новачок думає і запитує, тим більше і більше сумнівається. Але почати торгувати на форексі не складно. Набагато складніше почати правильно, щоб залишитися і отримувати прибуток.

Давайте дозволимо сумніви раз і назавжди:

1. Вийде чи ні?

Вийде! Головне не відступайте перед труднощами. Невпевненість властива всім, в будь-якій діяльності. Але виграє той, хто робить перший крок і йде.

2. З чого почати навчання?

Почніть з вибору форми навчання. Звикли сидіти за партою, йдіть на курси в Дилінговий центр. Любите на дивані з книжкою, вибирайте самостійне навчання або шукайте вчителя в інтернеті. Пройдіть початкову школу.

3. Які книги по трейдингу краще читати і чому?

Читайте класиків трейдингу: технічний і хвильовий аналіз, психологію та управління капіталом. Читайте до тих пір, поки інформація не почне повторюватися. Практиці книги не навчать, зате швидко знайдете спільну мову з досвідченими колегами. Налаштуйтеся читати постійно.

4. Вивчати все або зосередитися на одній системі?

Закінчите з основами, переходите до пошуку комфортної особисто вам торгової системи. Наприклад, розібралися з хвилями Еліота. Беріть ту, де використовуються хвилі. Надалі, коли будете брати впевнений профіт, розширюйте знання додаванням сигналів інших ТЗ.

5. Обов'язково потрібна власна ТЗ?

Поки не забивайте голову, це наступний етап. Та торгова система (системи), яку пропустіть через себе, вона і стане вашою. Тут діє просте правило – приносить профіт, стало бути, своя.

6. Скільки часу вивчати теорію і коли переходити на демо?

Переходьте відразу. Відкрили теорію, відкриваєте термінал. Дивіться, вивчайте, шукайте схожі ситуації. А торгувати на демо-рахунку почнете, коли визначитеся з МС.

7. Коли переходити до реального рахунку?

Питання хвилює всіх новачків. Вирішувати вам, але алгоритм такий: перехід на реал, тільки після триразового збільшення демо-рахунку. Уточню — осмисленого збільшення серією угод, з дотриманням мані менеджменту. А не однією-двома вдалими, всім депо. На ринку форекс порядок такий: демо, мікро, міні та стандарт.

Головний секрет успіху

Всі колись були першокласниками. Боязко сідали за парту і відкривали підручник. Світ здавався складним і незрозумілим. І навряд чи хоч один у той момент думав про випускному. Готовий посперечатися, ви здогадуєтеся, що я хочу сказати: Почніть і Дійте!

Автор: А. Білий, трейдер з п'ятирічним стажем торгівлі