Скільки реально заробити на Форексі


Торгівля на валютному ринку має безліч переваг. Багато вибирають зручність і хороші можливості, які їм надає Форекс. Однак перш ніж зважитися на валютний трейдинг, необхідно дізнатися, скільки можна таким чином заробляти.Форекс не дає легкий, швидкий і стабільний заробіток. Успіху досягають ті, хто володіє величезним терпінням і вміє працювати. Спочатку, заробітку може не бути взагалі. Це цілком природно. Отримання прибутку безпосередньо залежить від знань, які ви купуєте і ваших аналітичних можливостей. Відповідно, з часом справи будуть поліпшуватися.

Так як заробітки сильно варіюються і залежать від професіоналізму та капіталу трейдера, то конкретні цифри назвати складно. Статистику про середніх заробітках можна привести тільки для професіоналів. Вони отримують близько десяти відсотків прибутку на місяць. З невеликими вкладеннями сума прибутку буде мінімальна, тому навряд чи варто кидати свою роботу заради Форекса поки ви ще новачок.

Форексом корисно займатися паралельно своїй основній роботі. Таким чином на вас не буде тиснути той факт, що потрібно швидше і більше заробити, і ви зможете торгувати без зайвих емоцій. Тільки через кілька років, коли ви будете стабільно отримувати прибуток і будете впевнені в своїх здібностях, можна йти з основної роботи.

Давайте розрахуємо, скільки в середньому отримують професіонали. Припустимо, капітал становить 1,000 доларів, значить в місяць буде виходити за 100 доларів прибутку. Вклавши 10,000 доларів, заробіток збільшується до 1,000. Тепер подумайте, яку суму ви готові ризикувати і як довго готові чекати.