Радник-помічник ShowBe v3.5 безкоштовно


Радник який описується в цій новині, це експерт ShowBE - помічник трейдера, його основне завдання-керувати операціями відкритими в ручну, для певної валютної пари.

Радник особливо буде корисним для трейдерів, які користуються стратегією сітки або методом усереднення для торгівлі на валютному ринку.

Зі стандартними налаштуваннями, радник - помічник ShowBE лише аналізує і показує всю інформацію з тієї валютній парі, яка застосовується. В нашому випадку, це рівень без збитку. З допомогою діаграми ми можемо бачити рівень без збитку в графічному стилі. Так само рівень БО дуже точно визначається, в таких випадках: якщо є довгі або короткі відкриті угоди, тобто з усієї позиції, частина заблокована.

Радник-помічник ShowBe v3.5 безкоштовно


Якщо ж Ви активуєте опцію Радника SetTP, в такому випадку, радник-помічник ShowBE буде ставити для всіх відкритих ордерів TakeProfit на рівні, який задається самим трейдером в кількості пунктів, цей параметр визначає мінлива Beplus. Коли кількість ордерів які були відкриті зміняться, наприклад спрацює відкладений ордер, радник ShowBE перерахує без збиток, і миттєво змінить рівень TakeProfit.

Більш детальна інформація щодо налаштування та оптимізації знаходиться в архіві.