Поради трейдерів Форекс


1) Запам'ятайте, що втрата своїх грошей – це неминучість. Кожен, хто тільки почав впроваджуватися в цю сферу діяльності, повинен розуміти, що програш на валютному ринку можливий.

Головне, щоб розмір прибутку був більший ніж збитки.
2) Перш ніж приступити до торгів, спочатку визначитеся, яку суму ви готові пожертвувати і на який результат розраховуєте в підсумку.
3) Не забувайте, що відповідальність за прийняті рішення – лежить тільки на вас, незважаючи на те, що ви прислухаєтеся до думки досвідчених трейдів.
4) Коли починаються торги тренінг тайм менеджмент, не забувайте про суму, яку ви хотіли отримати. І якщо ця мета досягнута, то зразу знімайте гроші, а не продовжуйте продовжувати угоду.
5) Якщо ви бачите, що відкрита позиція знаходиться в програші, то закривайте угоду і покидайте ринок.
6) Не треба бути надто в емоційному стані і прислухатися до чужих порад.
7) Приділіть увагу виключно одній парі валют, адже розриваючись на кілька торгів, ви можете зрозуміти, що не можете за ними встежити.
8) Стежте за рухом ринку, а як тільки досягнете позитивного значення, то встановіть стоп на вході в ринок. Це робиться для того, щоб захистити кошти, які ви вклали.
9) Зумійте зберегти зароблені гроші. Намагайтеся вчасно закривати збиткові позиції і утримувати прибуткові.
10) Не потрібно часто заходити на ринок, адже це може призвести до банкрутства.
11) Завжди торгуйте по напрямку тренда – це допоможе збільшити вашу прибуток.
12) Згадуйте про стоп-наказ вчасно, це допоможе вам запобігти виникненню великих збитків.
13) Перед входом на Форекс, завжди плануйте, як будуть вестися ваші торги і що, при необхідності потрібно буде зупинитися.

Якщо ви будете дотримуватися всіх перерахованих вище рад, то ви незабаром помітите, як покращилися ваші результати на валютному ринку. Так само якщо ви освоїлися на даному ринку, то можете приступити до реальної торгівлі, попередньо відкривши рахунок на Форексі.