Суть технічного аналізу Forex


Починаючому торговцю перш за все потрібно усвідомити таке Подобається йому чи ні, чи розуміє він або повністю заперечує це, але всі коливання цін на ринках товарів, валют, опціонів і ф'ючерсів в основному (за поодинокими винятками, які лише підтверджують правило) підпорядковані суворим закономірностям.

Ціни не випадкові, а повністю передбачувані, як погода, природні явища і багато інші події в нашому житті Проблема полягає в тому, що в це дуже важко повірити. І це невіра закриває шлях у світ прибутковості цього бізнесу. Ф'ючерсна торгівля не є рулеткою, як думають дилетанти. Це глибоко науковий бізнес зі строгими законами і закономірностями, багаторічним досвідом неабияких умів планети і сформованої методологією. Правда, до того моменту, як початківець трейдер усвідомлює реальність можливості передбачення майбутнього руху цін на ринку, світ технічного аналізу закритий для нього. Найбільш вперті можуть довго доводити безглуздість аналізу графіків руху цін, але багато в кінці кінців все-таки приходять до необхідності цього аналізу після спостережень за ринками. І тоді світ візуального аналізу розкривається перед ними у всій красі і вигук: «Як я раніше цього не помічав!!!» вінчає їх прозріння. З цього моменту все стає на свої місця, і людина переходить до наступного етапу навчання, який триває все життя і вже приносить реальні гроші, так як теорія в цьому випадку дуже тісно сусідить з практикою і спостереження за ринком завжди супроводжується відкриттям позиції і подальшим закриттям. А це в свою чергу викликає зарахування на ігровий рахунок прибутку або списання з нього збитку вашим брокером. І це співвідношення буде теж не випадковим, а прямо пропорційно залежним від вашого старанності і бажання навчитися грати професійно, набиратися досвіду і шліфувати майстерність щодня.

Але поки, як я сказав вище, все це закрито для того, хто не вірить у можливість технічного або візуального аналізу графіків і реальність передбачення майбутнього руху цін. Можливо, багатьом для цього потрібно буде просидіти не один день перед монітором з мінливими котируваннями і стрибали стовпчиками графіків. Але гра коштує свічок. Прибутковість і можливість забезпечити собі безбідне існування, а часто і багатство, прихована від багатьох через невір'я в ефективність технічного аналізу, виправдає навіть найсміливіші сподівання. Світ закономірностей руху цін на ринках долучить вас до обмеженого кола людей, які можуть робити гроші воістину з нічого. З цього питання написано чимало книг, і якщо ви ще не вірите, то почитайте кращі з них.

І спробуйте вникнути в таїнство графічного аналізу, бо це єдина трудність -повірити, а далі проблеми поступово відпадуть і заміняться вашим матеріальним процвітанням, сполученим ще з надзвичайно цікавою роботою і перспективою розумового розвитку до нескінченності, на все подальше життя, так як торговець «живим», поки вдосконалюється.

Така перспектива стоїть багато і не потрібно втрачати цей, можливо, єдиний шанс реалізуватися творчо і матеріалізувати думку в реальні гроші.