Т. Демарк Технічний аналіз - нова наука


У книзі описані витончені методики аналізу ринку, створені за чверть століття копіткого вивчення ринкових тенденцій і методів прогнозування. Строго наукові підходи Демарк, що грунтуються на емпіричних даних, разюче відрізняються від "художнього", інтуїтивного підходу і служать раціональної базою для розробки динамічних систем, механічно породжують ринкові сигнали.

Ці системи, високо зарекомендували себе при роботі зі всілякими видами даних та на всіх типах ринків, а також нові ефективні індикатори, вперше представлені на сторінках цієї книги, дозволять читачеві докорінно поліпшити свою торговельну тактику.

Книга "Технічний аналіз - нова наука" написана для читачів з різним рівнем підготовки. Починаючи з викладення основ побудови ліній тренда, автор далі переходить до опису оригінальних способів удосконалення відомих і широко використовуваних індикаторів. Науковий підхід до графічного аналізу, описаний в книзі, дозволить досвідченому трейдеру поповнити свій аналітичний арсенал цілим рядом нових інструментів, а для новачка стане міцним фундаментом для подальших наукових та практичних досліджень.