ТРЕНД Що це таке


Для того щоб торгівля на ринку Форекс перетворилася на справжню роботу, яка буде приносити не тільки прибуток, але найголовніше стабільний прибуток, необхідно вивчити всі тонкощі і принципи за якими працює ринок.

Найважливішим чинником при вчиненні правочину є тренд. Тренд – це імпульсне, тобто сильно рух ціни в одну із сторін. Якщо дивитися на різні тайм фрейми то можна бачити, що ринок задень може формувати кілька трендів. Чому ринок має такий стан як тренд? Тренд, як правило, формується після виходу новин які можуть вплинути на валютну пару. Після таких новин починається активне відкриття ордерів, і чим більше ордерів відкривається тим швидше рухається тренд. Можна також перевірити таку деталь.

Відкрити вночі валютну пару, біржі якої закриті, і ви побачите що в цей період часу немає тренда. Ринок присутній у спокійному стані, однак з відкриттям бірж, починаються різкі коливання. Більшість трейдерів торгують тільки в тренді, саме в тренді відбуваються різкі рухи на яких можна заробити. Також тренд ділиться по хвильовому аналізу на під хвилі, саме аналізуючи під хвилі, можна визначити місця в яких тренд закінчиться. Всі тренди які будуються на валютному ринку Форекс добре прогнозовані. Правильно розрахувавши початок руху тренда і якщо увійти до початку цього руху, то можна дуже добре заробити, взявши дуже велика кількість пунктів.

«Властивості тренду»

Формуються на валютному ринку Форекс тренди мають властивості, які повинен знати кожен трейдер. Знаючи властивості, якими володіє тренд можна поліпшити свою торгівлю шляхом зменшення помилкових входів. Отже, в першу чергу необхідно розуміти, де формується тренд, а так само позначити його трендової лінії, що б в подальшому не було плутанини. Після того як тренд позначений, необхідно зрозуміти якою силою володіє тренд і які його подальші перспективи розвитку. Якщо трендова лінія круто спрямована вгору (вниз), значить, такий тренд прийнято вважати не сильним. Незважаючи на те що він різкий він не володіє великою силою і ймовірність того що він закінчиться дуже швидко дуже велика.

Повністю протилежним є тренд, трендова лінія якого не сильно круто спрямована вгору (вниз). Такий тренд більш міцний і надійний. Ще однією важливою властивістю є пробиття ціною трендової лінії. Якщо пробиття сталося, то це перша ознака того, що чинний тренд закінчує свій рух і ймовірність того що буде розворот дуже велика. Однак це не сто відсоткове твердження, так як є випадки і дуже багато, коли є пробій трендової лінії а тренд триває. Чим більше точок побудови має трендова лінія, то такий тренд також дуже сильний і міцний. Знаючи властивості тренда і правила його побудови, можна убезпечити себе від помилкових входів, відповідно обмежити себе негативними угодами.

«Як позначається тренд»

На валютному ринку Форекс кожен день і кожну хвилину починають формуватися нові тренди. Тренд – це сильне імпульсний рух в одну із сторін. Саме в трендовому русі відбувається відкриття всіх типів ордерів. Саме з-за величезної кількості відкритих ордерів, тренд все швидше і швидше набирає обертів. Щоб бачити і розрізняти трендові рух необхідно з допомогою інструментів, які є в торговому терміналі, позначати тренд. Як будується тренд і як його правильно позначати? Позначати тренд необхідно за допомогою інструменту – трендова лінія. Позначається тренд наступним чином: спочатку тренд ділиться на хвилі, після чого по пікам корекційних хвиль проводиться трендова лінія. Проведена трендова лінія і буде показувати напрям тренда.

Для того щоб правильно визначати і прокладати трендову лінію, потрібно правильно визначити хвилі з яких складається діючий тренд. Кожен окремий тренд, якщо подивитися на кілька тайм фреймів вище, являє собою одну окремо взяту хвилю. Виходить, що на ньому тайм фреймі буде тренд, а якщо дивитися на другий тайм кадр, то там буде окремо взята хвиля. Тому позначення тренда краще всього проводити для кожного тайм кадру окремо, щоб не було плутанини. У методі технічного аналізу тренд найкраще позначати, так завжди можна бачити точки, в яких можна входити в ринок і навпаки точки, які не сприятливі для входу в ринок.