Форекс індикатор Awesome Oscillator або Perkytrend


Індикатор Awesome Oscillator або по-іншому індикатор Perkytrend є одним з дуже популярних індикаторів-осциляторів форекс, має ковзну середню лінію з періодами 34.

Цей простий індикатор присутня в будь-якому комплекті стандартного терміналу MetaTrader4.

Творцем даного індикатора і багатьох інших індикаторів технічного аналізу є широко відомий трейдер Б. Вільямс. Йому належить розробка власної методики отримання прибутку з будь-якого фінансового ринку, і він заради цієї мети створив свої індикатори.

Індикатор Awesome Oscillator являє собою гістограму, відбудовану з нульового рівня вниз і вгору. Вона фактично відображає ситуацію на ринку форекс. У гістограмі стовпці мають різні кольори (зелений і червоний). Наступний стовпець, якщо він виходить вище, то він буде забарвлений в зелений колір, а якщо нижче – в червоний. Червоні і зелені кольори означають напрямок руху цін. Сигнал на відкриття позицій надходить при сигналі, коли кілька барів (стовпчиків) гістограми отримують однаковий колір.

Є три графічних сигналу в даному індикатор Awesome Oscillator, опис яких наводимо нижче:

1. Сигнал «Блюдце». Він з'являється в тому випадку, коли гістограма Awesome змінює свій напрямок (спадний рух перетворюється на висхідний), змінює своє забарвлення з одного кольору на інший. При всьому цьому вона не повинна перетинати лінію нульового рівня. Наприклад, сигнал «Блюдце» утворюється одночасно з появою зеленого стовпця, якщо до цього було:
- напрямок гістограми вниз, але вище нуля,
- стовпці червоні і до появи зелених перетин лінії нульового рівня не відбувається.

2. Сигнал «Два піки». Вибирається два екстремуму (піку) гістограми з обох сторін нульового рівня. Між екстремумами нульовий рівень не повинен бути пересічений. Якщо піки вище нуля, то перший пік повинен бути вище другого, а якщо нижче нуля, то перший пік повинен знаходитись нижче другого.

3. Сигнал «Перетин нульової лінії». Сигнальний стовпець утворюється на іншій стороні після перетину лінії нульового рівня.

Спробуйте торгівлю на ECN-рахунку від FXOpen, одного з лідерів на ринку ECN торгівлі. Найнижчі спреди (від 0 пунктів), відсутність обмежень на автоторгівля, використання радників, торгівлю на новинах, відсутність реквот, дані по глибині ринку - все це до ваших послуг.