Можливість використання автоматичного Форекса


Питання, суть якого полягає в можливості використання автоматичного Форекса, може виникнути у всіх, незалежно від досвіду і професіоналізму. Чи є така можливість, за допомогою якої можна було б спростити торгівлю на ринку Форекс?

Це цілком реально. Але варто розуміти, що для автоматичної роботи на валютному ринку необхідні не тільки гроші, але і певні знання. Крім того, особливу роль грають і правильні дії.

Можна вважати, що автоматична робота на ринку Форекс є трейдингом, при якому присутність самого трейдера може бути мінімальним. Також можна відзначити більш високу очікування необхідного прибутку. Слід розглянути те, що Практикум на форекс з компанією Teletrade здатні запропонувати трейдерам сучасні технології.

1. Інвестування, яке відбувається в ПАММ-рахунки.
2. Копіювання тих угод, які були зроблені іншими трейдерами.
3. Використання тих торгових систем, які є механічними.
4. Інвестування, яке відбувається в інших трейдерів або в інші фонди.
У кожного способу є велика кількість переваг і недоліків.

Інвестор може вкладати свої гроші в один або відразу в кілька ПАММ-рахунків, управління якими здійснюється досвідченими трейдерами. Всі неторгові ризики в даному випадку повністю виключені. Гроші втратити можна лише в тому випадку, якщо була обрана агресивна торгівля.

Торгові радники продовжують залишатися важливою частиною автоматичного ринку Форекс. На сьогоднішній день їх можна назвати практично найпоширенішими засобами для автоматизації торгівлі. Є один недолік і полягає він у вартості. В ідеалі краще скористатися двома, а то й трьома радниками для компенсування можливих втрат.

Неторгові ризики можна вважати досить важливою проблемою. Для їх зменшення необхідно врахувати деякі додаткові фактори.

1. Слід пам'ятати про час, який необхідно для існування фонду.
2. Не треба забувати про тих доказах, які можуть розповісти про успішної торгівлі.
3. Слід пам'ятати про відгуки, які можна знайти на різноманітних форумах і блогах.

Але навіть ці фактори не здатні на всі 100 відсотків захистити трейдера від всіляких неторгових ризиків. Тому не варто використовувати абсолютно всі свої вкладення, віддавши перевагу тільки певну їх частину.

Слід побажати вам максимально можливої автоматизації ринку Форекс!