Що таке ПАММ рахунок


ПАММ рахунок (модуль управління розподілу відсотків - Percent Allocation Management Module) є особливим торговим рахунком для роботи на ринку Форекс. З його допомогою керуючий трейдер здійснює управління як своїм, так і капіталом інвесторів свого ПАММ рахунки.

Іншими словами - торгівлю за допомогою ПАММ рахунки проводить трейдер, а інвестор одержує свою частку прибутку. "Куди інвестувати свої гроші?"- відповідь написаний вище.

Інвестору, щоб заробити гроші можна взяти кредит без довідок, без поручителів, без застави для валютної торгівлі, і йому зовсім не обов'язково знати основи трейдингу. На сьогоднішній день керований ПАММ-рахунок - це найбільший прибутковий фінансовий інструмент. Суть роботи ПАММ рахунки - людина який інвестував кошти може за процесом проведення торгів, і в тому випадку, якщо торгівля піде в збиток, отримати свої кошти. Система безпеки та регламент проведення виключають будь-яку можливість зняти непомітно гроші з рахунку, або порушити попередню домовленість або проведення інших шахрайських дій з ПАММ рахунком.
ПАММ рахунок, по своїй суті, є формою довірчого управління спільним капіталом декількох інвесторів.

Розподіл прибутку.

Торгова система розглядає ПАММ рахунок не як окремі рахунки довірителів та управителя, а як одне ціле. Проведення торгових операцій змінює весь сукупний баланс рахунку. По закінченню торгової операції отримана прибуток, який пропорційно розподіляється між управителем та іншими учасниками ПАММ рахунки. Відповідно до умов попереднього договору, крім частки прибутку від свого капіталу, керуючий трейдер отримує певний відсоток винагороди. При одержанні збитку, він також пропорційно розподіляється між учасниками ПАММ-рахунки.
Розподілом отриманих результатів займається брокер. Збитки і прибуток від проведення торгівельних операцій пропорційно розподіляються залежно від вкладень учасників, на підставі публічної оферти.

Природно, що управляючий трейдер повністю зацікавлений в отриманні прибутку, так як він ризикує власними грошима, і не одержує дохід від депозитів інвестора, якщо торгова операція пішла в мінус.

Роблячи висновок з вище сказаного можна побачити, що ПАММ рахунки є вже далеко не нововведенням у сфері довірчого управління на Форекс. Такі сервіси давно стали дуже популярними, так як значно полегшують можливість співпраці інвесторів і трейдерів, роблять процес більш безпечним і зручним.