Тільки що мої наднирники виробили і зробили викид в кров величезну порцію адреналіну. Мене і зараз трясе. Ось як все це було.

Долар по відношенню до євро продовжував зростати після відкриття європейської сесії в 9:00 і після новин о 15:30, коли міністерство торгівлі США оприлюднило дані за обсягом роздрібних продажів в країні.

Прийшовши додому з основної роботи (працюю я електромонтером), вирішив трохи заробити на бінарних опціонах, йдучи проти тренда, тобто на корекції. Після вечері знову сів за комп'ютер, став працювати по тренду, вибираючи «Нижче» на зростання долара. В 20:10 після різкого злету декількох хвилинних свічок чергова свічка ще трохи підросла, але закрилася нижче. Пошкодував, що не купив опціон на пониження на самій верхній точці її тіні, так як в більшості випадків після різких рухів ринку йде відкат, тим більше спадний тренд. Коли наступна хвилинна свічка стала знову різко йти вгору, я зрадів, що не встиг купити. «Все, що не робиться, на краще», — подумав я і купив під час її закриття опціон за 100 RUR, вибравши стратегію «Нижче» з експірації 5 хвилин. Чергова свічка була взагалі без тіла: невеликі тіні вгору і вниз, здавалося, ніби ринок думає, куди піти, чи не повернутися йому по тренду вниз після такого зльоту. Але ні, третя свічка теж виявилася «бичачої», а, коли наступна завершилася з невеликим зниженням, подумав, що пора розкривати запасний парашут, яких у мене достатньо для прибуткового завершення цієї сесії (на 5 угод по Мартінгейла), і купив опціон за 200 RUR, теж вниз. Але «бики», як би не відчуваючи тиску «ведмежих» лап, неухильно продовжували підкидати ринок вгору своїми могутніми рогами, і ринок йшов все вище і вище. Я почав трохи нервувати. Подумав, що якщо зараз ще трохи підніметься, я знову зроблю вибір вниз, але вже з інвестицією 430 RUR. Виділив мишкою 2 у вікні інвестицій, де стояла попередня ціна 200, і вставив 43 (до цього теж так робив, але я помічав, що один нуль опинявся зайвим, і видаляв його). Зробив вибір вниз і... О боже! побачив, що там стоїть 4 300 замість 430, а свічка, тим часом, все продовжувала йти вгору. Краще цього не бачити, тому, попередньо подивившись, скільки залишилося на рахунку, пішов робити гімнастичні вправи в іншу кімнату. Поки я присідав і махав руками, згадуючи шкільні уроки фізкультури, обмірковував подальші дії. Запланував востаннє початку наступного 5-хвилинної свічки поставити вниз 10 000 — пан або пропав. На останніх хвилинах прийшов до монітора, щоб підготуватися, тобто виставити потрібну суму. Бачу, що бар'єр подолано, трохи стало легше. Однак це полегшення було недовгим, так як «бики» знову вступили в нерівний бій з «ведмедями» і продовжували з неймовірною завзятістю підштовхувати ринок назад вгору. Остання хвилина була, як навмисне, 5 пунктів вище і 5 пунктів нижче.

Залишилося 7 секунд — свічка вище на пару пунктів, 6 — рівне, 5 — нижче. Залишайся на місці, — подумки благав я. Як повільно тягнеться час. Відчуття таке ж, як під час фінальної гри за рахунку з різницею в одну шайбу, коли на останній хвилині тренер протиборчої команди замість воротаря випускає шостого польового гравця, і вони біля наших воріт з неймовірним натиском тиснуть і тиснуть. 5 секунд, 4, 3, 2 секунди — вище. «Медведюшка», ну притопчи трохи! Остання секунда. Все, час вийшов. За якісь частки секунди «ведмеді» втоптали-таки ринок на 2 пункти нижче заповітної риси — це був щасливий фінал!

Зі мною частенько бувало, що в моменти хвилювання я чого-небудь та не досмотрю. Два рази було: забув після позитивного результату 450 повернути на 100 (тоді теж сили небесні допомогли мені, і прогнози виправдалися). Було, коли 1 000 RUR ставив на п'ять хвилин (як я думав), але до цього я навіщось переглядав, куди зробили вибір трейдери на хвилинної експірації, і забув повернути назад на платформу п'ятихвилинку. Тоді хвилинна свічка «злизала» тисячу, а п'ятихвилинна, до речі, закрилася, як я і прогнозував. Ще раз переконуюся, що необхідна повна зібраність при роботі на бінарних опціонах — ні в якому разі не можна втрачати голову. Добре, що все добре закінчується. А тоді, між іншим, була п'ятниця, 13 травня. Якби все закінчилося плачевно і я б залишився біля розбитого корита, то я б все звалив на п'ятницю, 13-є. Так що, все це бабусині казки про нехороші числа і чорних котів. Всім удачі!