У даній статті мені хотілося б розповісти про свій, поки ще досить убогий, досвід роботи на ринку Форекс, а також тих особистісних мотиваційних переваг, які він приніс в моє життя.

Всім нам відомо, що Форекс — це міжнародний фінансовий ринок, призначений для проведення валютних операцій. Однак у рамках статті я буду розглядати його не з позиції комплексу універсальних фінансових інструментів, так як до цього часу просто не є достатньо компетентним у даній області, а з точки зору мого головного мотивуючого життєвого чинника з недавніх пір.

Знайомство з Форекс я почав близько двох місяців тому, зацікавившись питанням доцільності інвестування в ПАММ-рахунки, а також вивчаючи дану тематику допомогою моніторингу різних інформаційних порталів і форумів. З кожним днем інтерес тільки зростав, і я вирішив спробувати себе в якості початківця інвестора на практиці. Після ретельного аналізу в якості брокера мною була обрана Альпарі, що є найбільшим брендом російської форекс-індустрії. Залучив мене не тільки відомий бренд, але також інформативний сайт компанії, стаж роботи і величезну кількість позитивних відгуків. Через місяць після початку свого інвестиційного шляху, я став помічати в собі істотні особистісні зміни, які проявляються в сукупності чинників, про які далі і піде мова.

По-перше, я почав набагато більше часу приділяти процесу самонавчання. Якщо раніше я міг тижнями проводити свій час абсолютно марним чином, то тепер мінімум пару годин в день я присвячую вивчення аналітичних оглядів, розбору інвестиційних стратегій і думок експертів. Я переконаний в тому, що в майбутньому ці нові знання можуть стати моїм головним конкурентним перевагою як фахівця на ринку, а я зобов'язаний цим винятково ринку Форекс.

По-друге, я нарешті зайнявся плануванням свого вільного часу. Зараз мені необхідно по кілька разів на день проводити моніторинг результатів керуючих, рахунки яких я інвестував свої кошти, а робити це з моїм хаотичним і неструктурованим розпорядком дня часом вкрай проблематично. У результаті я почав записувати всі свої щоденні і щотижневі плани на папері і незабаром помітив, що почав встигати набагато більше, а вільного часу залишається не менше. Саме тому я вважаю Форекс також відмінним інструментом тайм-менеджменту, значення якого для мене завжди залишалося вкрай недооціненим.

По-третє, як би банально це не звучало, в мені зросла поки ще мала дещиця впевненості в собі як відповідна реакція на вроджену інтроверсія. Я усвідомлюю, що витрачаю свій вільний час куди більш корисним і важливим для себе способом, на відміну від переважної числа осіб мого найближчого оточення. Таким чином, пропускаючи через себе значні обсяги інформації і спілкуючись з куди більш компетентними і грамотними людьми, ніж я починаю тверезо переймати їхню манеру спілкування і хід думок, що може позитивно позначитися на моєму майбутньому в цілому.

По-четверте, без крихти сумніву можу заявити, що Форекс, нарешті, допоміг мені чітко визначитися з вибором мого подальшого життєвого шляху, всього за місяць зробивши те, що не зміг здійснити університет, в якому я провчився чотири роки. З дитинства захопившись нумізматикою, я почав усвідомлювати свою тягу до економічної науки, але чітке розуміння того, чим я хочу займатися, прийшов до мене тільки зараз. Руху графіків прибутковості, зміни курсів валют, аналіз ризиків та інвестиційних стратегій — все це безмірно захоплює, хочеться з головою зануритися у вир відкрилися переді мною нових обсягів інформації і можливостей.

Резюмуючи все вищесказане, хочу зазначити, що знайомство з Форекс — це одне з найбільш значущих і яскравих подій, що відбувалися зі мною за останні кілька років. Я знайшов для себе улюблене заняття, став більше часу приділяти саморозвитку, тактичного і стратегічного планування і став, на мою думку, на вірний вектор свого життєвого розвитку. Всім цим я зобов'язаний ринку Форекс в цілому і Альпарі зокрема, стали для мене кращими особистими мотиваторами. Сподіваюся, що даний досвід зможе виявитися комусь корисним і буде сприяти поповненню і без того численних рядів трейдерів Форекс.