Цей вид аналізу найчастіше використовують трейдери, які віддають перевагу довгострокову торгівлю. Прогноз складається на основі поточної економічної та політичної ситуації.

Трейдери аналізують економічні новини і орієнтуються на події, які можуть надати значний вплив на світову економіку. Це можуть бути зміни в політичному житті країни або її загальному економічному стані, повідомлення про динаміку різних індексів і т. д. Фундаментальний аналіз враховує всі, навіть чутки і очікування.

Тобто даний вид аналізу цілком залежить від зовнішніх і внутрішніх факторів, що впливають на світову економіку. Причому для ефективного проведення аналізу треба вміти бачити не тільки пряму залежність, але й взаємозв'язку. Приміром, зміцнення або ослаблення економіки однією з провідних країн може вплинути не тільки на котирування її національної валюти, але і на курс валют країн-партнерів.

Фундаментальний аналіз проводиться з використанням економічних календарів, стрічок фінансових новин, звітів різних державних і недержавних організацій, аналізу показників стану економіки. Є компанії, які спеціалізуються на цьому виді аналітики. Так, у стрічці новин від ПРАЙМ завжди можна знайти найактуальніші дані фінансових ринків.

Аналітичні сервіси Альпарі допоможуть вам завжди залишатися в курсі актуальних економічних і політичних подій. Огляди кращих аналітиків, календарі подій, індикатори та багато іншого — все це ви можете використовувати у своїй роботі. Альпарі пропонує такі сервіси для фундаментального аналізу:

  • Календар подій від FXStreet.
  • Новини від ПРАЙМ і FxWirePro.
  • Макроекономічні індикатори.
  • Розклад свят.
  • Процентні ставки.

На відео ви можете подивитися приклад використання фундаментального аналізу в своїй торгівлі.

Триває завантаження...Не вдалося завантажити дані.#32;ОбновитьПоделиться: Додати у закладки

Хочете продовжити перегляд відео?

Подальший перегляд доступний тільки авторизованим користувача

Зареєструватися

Увійти в Особистий кабінет

Інвестиції в ПАММ-рахунки Альпарі

Структуровані продукти Альпарі

Хочете дізнатися про фундаментальному аналізі більше?

Слідкуйте за аналітичними оглядами і анонсами навчальних курсів Альпарі.