Навіщо трейдеру потрібна аналітика Форекс


Щоб успішно торгувати на Форексі, трейдерам потрібно добре і впевнено орієнтуватися в закономірностях і процесах ринку. Тільки розуміючи тенденції курсу валют, можна прийти до бажаного результату.

Для визначення кон'юнктури, Форекс трейдери проводять аналіз ринку.

Всі операції, які проводить трейдер в цьому напрямку можна розділити на технічну і фундаментальну аналітику ринку. Знайомий з кожної з цих аналітик повинен бути кожен трейдер Форекс. Прикладні знання не будуть зайвими особливо на валютних торгах.

У фундаментальній аналітики валютного ринку лежить не тільки розгляд зв'язків в економічних процесах, але і в соціальних та політичних сферах. Вищим пілотажем тут можна назвати, вміння скласти в одне всі події зі зміною курсів різних валют, а також зібрати всі прогнози на основі всіх наявних знань. А вміння застосувати всі знання на практиці – це вже запорука успіху при торгівлі на Форекс.

Дана аналітика отримала назву від грунтовного підходу, всебічного розгляду ситуації. Рух курсів валют, за великим рахунком, - це відображення відбуваються у світі подій. Тут легко простежити одну з закономірностей, коли йде зміцнення економічних позицій держави, то курс даної валюти починає зростати, так само і навпаки.

Яскравим прикладом тут може слугувати динаміка курсу долара, після того як настала світова фінансова криза і до сьогоднішнього дня. Падіння долара було викликано тим, що була його значення в очах світового співтовариства. Поступове зміцнення США сприяло зростанню долара. Учасники Форекса, провели свої аналізи і отримали хорошу прибуток на перепродажу валют. Мета аналітики отримати максимально точний прогноз, а будь-який прогноз будується на досвіді. Щоб вміти успішно проводити фундаментальні аналізи потрібно цікавитися подіями, які походячи в світі. В Форексі цікавість – важлива професійна якість кожного трейдера.

Дослідженням цін на курси валют і відображення історії змін, називається технічним аналізом. Цей аналіз виконується наочно за допомогою графіка. Така наочність дозволяє спрогнозувати, як далі буде рухатися рух курсу. Є спеціальні програми для того, щоб проводити технічний аналіз Форекс. Індикатори, які встановлені заздалегідь, дають сигнали про те, що з'явилися оптимальних діях і кризової ситуації.

Для того, щоб спростити роботу трейдера і автоматизувати рутинну роботу і існує технічна аналітика, радники Форекс, торгові системи, сигнали.

Технічний аналіз валютних ринків – це весь набір інструментів, який потрібен кожному трейдеру, щоб прогнозувати поведінку валютного ринку. Технічний аналіз багатьма трейдерами використовується для візуального представлення інформації, він зручний, зрозумілий, універсальний.
Будь аналізів, будь то технічний або фундаментальний необхідний кожному трейдеру для прийняття правильних рішень. Деякими трейдерами успішно застосовується теорія фрактального аналізу. Вона будується на твердженні, у разі збігу чинників, які впливають на ціну в якийсь період, з тими факторами, які існують, з більшою часткою вірогідність того, що поведінка ціни співпаде.

У даному випадку аналіз валютного ринку має будуватися на аналізі достовірних політичних, економічних, соціальних факторів. Існуюча складність такого аналізу світового валютного ринку полягає у правильній інтерпретації і достовірності таких факторів. Трейдери вибирають ті інструменти для правильного розпізнавання, які дадуть саму правильну і зрозумілу інформацію для отримання ефекту від угоди.

Для удачі в торгах на Форекс, пам'ятайте, що важливо проводити фундаментальний та технічний аналіз.