Як вибрати керуючого


Інвестування в Форекс - це один з небагатьох інструментів, що приносить дохід у кілька разів перевищує банківські депозити, і при цьому доступний для широких верств населення.

Так, мінімальний депозит у деяких брокерів становить усього одну тисячу рублів. Однак торгівля на валютному ринку завжди пов'язана з певними ризиками, і від правильного вибору керуючого часто залежить, чи отримає інвестор дохід, чи буде терпіти постійні збитки. Таким чином, виникає питання, на що слід звернути увагу при виборі брокера.

Безумовно, довірче управління форекс - це відмінний спосіб заробити, не докладаючи при цьому особливих зусиль, але перш, ніж отримати дохід, необхідно витратити якийсь час на пошуки підходящої керуючої компанії. І від її вибору багато в чому залежить кінцевий результат даного підприємства.

Тому, вивчаючи інформацію з того чи іншого брокеру необхідно враховувати наступні моменти:
Термін роботи керуючого на конкретному рахунку, при цьому важливо, щоб даний рахунок знаходився у відкритому доступі з моменту початку торгівлі, і сума на ньому перевищувала кілька тисяч доларів. Великим плюсом буде, якщо цей рахунок існує тривалий час, так як це свідчення того, що брокер або трейдер діє не навмання, і йому просто щастить, дійсно є професіоналом у своїй справі.

Показник істинного відсотка ризику. Високий показник говорить про те, що дана компанія часто йде на ризик і в основному сподівається на удачу, яка часто непостійна. Відповідно краще вибирати компанію з найменшим показником максимального осідання, що низьку ймовірність отримання збитків. Так, наприклад, у компанії VladimirFX максимальна просадка становить всього 30%, що вважається дуже хорошим показником.

Сума власного капіталу брокера, говорить про те, наскільки сам брокер вірить у свій успіх. Пояснити дану позицію можна просто, якщо керуюча компанія обіцяє стабільно високий дохід своїм клієнтам, то чому брокер сам не користується можливістю інвестувати власні кошти у свою торгівлю.

Далі потрібно вивчити торговий період і розмір відкритих угод. Так ряд керуючих компаній відкривають угоди по різних напрямах і різними валютними парами. Після цього угоди, що носять позитивний характер закриваються, а негативні продовжують накопичуватися, що, в кінцевому рахунку, призводить до зливу. Це може свідчити про те, що даний брокер є шахраєм.

Звичайно, самостійний пошук такої інформації досить трудомістка робота, яка займає багато часу. Але це компенсується високими доходами в майбутньому.