Як відкрити демо-рахунок в програмі metatrader відео-урок


Добрий день. Сьогодні я хотів би вам розповісти, як відкрити демонстраційний рахунок в програмі metatrader. Програма metatrader дає можливість нам стежити за рухом ціни на світовому валютному ринку, тобто, за зміною ціни євро по відношенню до долара.

Для того що б ми могли правильно прогнозувати, правильно здійснювати операції, тобто купувати або продавати валюту, нам звичайно ж потрібно навчитися цій торгівлі. Програма metatrader нам у цьому допоможе. Вона зараз буде працювати для нас як симулятор ринку. Ми відкриємо демонстраційний рахунок. Реальний ринок, реальні ціни, от тільки гроші будуть у нас віртуальні.Для того що б відкрити демонстраційний рахунок, клікаєм по меню «файл» у спливаючому вікні тиснемо кнопку «відкрити рахунок». Тепер у відкритому вікні вводимо дані, а точніше – ім'я, вашу країну, адресу, телефон, вибираємо депозит (будь-який), вводимо email і тиснемо далі. До речі, всі дані можна вводити не існуючі, так як це демо рахунок, і він ні як не позначиться на реальному. Після вибору сервера, ви отримаєте свій навчальний торговий рахунок. Обов'язково запишіть логін, пароль та ім'я сервера, для подальшого використання.

Що б побачити свій рахунок і баланс натискаємо на вкладку «торгівля», яка розташована внизу терміналу. В цьому вікні, ви будете робити ваші перші пробні операції і стежити за своїми ордерами. Все, цей відео-урок пропоную завантажити за посиланням нижче.