Які помилки на Форекс допускають новачки найчастіше


Чому велика кількість трейдерів вибрали в якості торгової площадки ринок Форекс? І як вони примудряються заробляти там великі суми грошей? Даний огляд необхідний для того, щоб чітко визначити всі необхідні поради і допомогти уникнути численних помилок у своїй діяльності на ринку.По-перше, необхідно торгувати парами, а не валютою. Успіх, як і провал, будуть залежати в першу чергу від впливу двох валют в парі один на одного. І багато буде залежати саме від такої пари, а не від одиничної валюти.

По-друге, знання здатні дуже сильно допомогти. Для того щоб досягти певного ефекту, необхідно розуміти всі ті засад, які є на даному ринку. До того ж такі знання сприяють отримання максимуму від зроблених інвестицій.

Просто величезний вплив на ринок Форекс здатні надати світові новини та події. Варто уявити таку ситуацію: вийшло заяви від Центробанку про відсоткових ставках. Природно, вона відразу ж викличе активність на ринку. Багато новачків дуже бурхливо відреагують на дану новину і почнуть закривати свої позиції. При цьому вони втрачають свої шанси чого-небудь досягти на цьому ринку, не бажаючи просто почекати, коли ринок заспокоїться. Слід розуміти, що потенціал ринку Форекс багато в чому залежить від волатильності, а не від спокою.

Багато новачків починають розміщувати досить жорсткі вимоги для того щоб отримати невеликий прибуток. Але такий підхід не володіє високою надійністю навіть у тому випадку, якщо буде отримано короткостроковий дохід. Але і збитки можуть бути досить великими.

Новачки на ринку Форекс можуть піти по одному з двох шляхів – почати торгувати самостійно, або звернутися за допомогою до брокера. І обидва рішення цілком нормальні. Але ризик втрати грошей значно зросте, якщо:

1. Ви будете втручатися в діяльність брокера.
2. Ви почнете шукати велика кількість даних і просто переглядати величезну кількість джерел.

Якщо не буде певної стратегії в торгівлі на ринку Форекс, то й успішності добитися не вийде. Без стратегії, яку можна було б доповнювати в ході своєї діяльності на ринку, можна потрапити в ті 90 відсотків учасників торгівлі, які зазнають постійні збитки.

Емоційний трейдинг також не здатний принести до чогось хорошого. У тому випадку, якщо трейдер засмучений, то він не здатний мислити адекватно. Значить і операції він здійснює під впливом емоцій, а не розуму. Тому слід боротися з проявами емоцій під час своєї діяльності на ринку Форекс.