Як зробити відкат і повернути 509 білд Metatrader 4


Здрастуйте, дорогі відвідувачі нашого сайту. Останнім часом дуже часто доводиться чути від користувачів свої не забезпечення і обурення в бік брокерів форекс, які вирішили створити нову торговельну платформу Metatrader 5 і оновити стару, випустивши 604+ білд і вище.

Справа в тому, що версії після 509 білду не підтримують радники форекс, які були написані програмістами для терміналу MT4.

І тому нас хвилює питання – що ж тепер робити і як виправити дану ситуацію? Звичайно, ми відповімо, що краще залишатися на старому 509 билде, де працюю всі індикатори і радники форекс. Ця стаття розповість вам кілька способів як повернутися до старої версії, а так же як зробити відкат, якщо ви вже встановили нову.

Для якої мети брокери створили 604 білд?

Термінал MetaTrader 4 був створений компанією – MetaQuotes. Наполегливо працюючи протягом декількох років, компанія вирішила створити нове покоління платформи MetaTrader 5, щоб бути на рівні з більш сучасними і більш складними торговими платформами, які доступні вже в більшості брокерів. Але не всі користувачі полюбили нову платформу, тому що вона дуже відрізняється від свого попередника. Враховуючи те, що користувачі були, грубо кажучи «приголомшені» виходом нової платформи, компанія прийняла рішення для розробки нової версії MT4, яка буде ніж те, схожа з версією MT5. Це і сприяло паніці серед користувачів торгових платформ, які ви могли зустрічати на всіляких форумах і сайтах.

Чому слід повернути 509 білд?

По-перше, після виходу нового білду 604, і всіх подальших оновлень, ми втрачаємо можливість отримувати прибуток від своїх торгових систем, які були спеціально адаптовані під стару версію. Плюс в нових версіях ви можете зустріти купу багів, та не доопрацювань, які позначаться на торгівлі.

По-друге, ви ж не будете чекати, коли з'являться індикатори і торгові радники, які будуть підтримувати термінал MT4 білд 604+.

Як заборонити оновлення терміналу Metatrader 4?

Спосіб №1

Це стосується користувачів операційних систем (Windows 7, Windows 8 або Windows Vista), вам доведеться зайти в «керування обліковими записами користувачів» і подивитися, щоб вона була включена, якщо вона вимкнена, обов'язково виконайте дії, описані вище. Якщо ви не знаєте, де знаходиться функція облікових записів, то ви можете знайти в інтернеті, скориставшись пошуком google або yandex. ОС буде блокувати кожен раз, як тільки термінал захоче оновитися до нової версії, до тих пір, поки ви самі не дозвольте це зробити. Якщо раптом термінал надумается оновиться, ви побачите спливаюче вікно, як показано на малюнку нижче:

Як зробити відкат і повернути 509 білд Metatrader 4


Увага! Є ймовірність, що задіяння функції «Контроль облікових записів» не завжди допомагає блокувати автоматичного оновлення. Саме з цього, ми придумали другий спосіб, про який я розповім трохи нижче.

Спосіб №2

Видалення папки Webinstall, за допомогою якої і відбувається оновлення MetaTrader 4. Я більш ніж упевнений, що ви не знаєте, де вона лежить, природно, вона ж прихована від користувача. Ось її адреса C:\ProgramData\MetaQuotes\WebInstall\. За замовчуванням на диску «С» ви не побачите каталог «ProgramData», що б його побачити, вам доведеться скористатися програмою, яка робить папки на комп'ютері видимими, або використовувати пошук на диску «С». Коли ви відшукаєте цю папку, слід видалити весь вміст «Webinstall», а краще взагалі видалити всю папку цілком. Таки чином, ви забороните оновлюватися терміналу MT4. Але такий варіант рятує лише одноразово, оскільки під час роботи торгового терміналу MT4 відбувається автоматичне оновлення, яке знову створює папку «Webinstall». Це говорить про те, що ви повинні час від часу видаляти цю папку, особливо коли ви вирішили закрити термінал, перезавантажити комп'ютер або ж перед вихідними днями.

Як зробити відкат до версії 509 билду!

Якщо ви раніше, ще до виходу нового білду, не встигли зробити бекап 509-го. То нічого страшного, нижче я викладу посилання від чотирьох ДЦ, це кращі брокери на ринку форекс. І так, ви завантажили архів, розпакуйте архів і полижете його переважно на диск «C:\Program Files\» в будь-який каталог, можете обізвати його по любому, це не має значення, після закиньте в потрібні папки радники, індикатори від торговельних систем, ну а далі все як звичайно, відкриваємо термінал, попередньо зробивши подвійне клацання мишкою по файлу «terminal.exe», у вікні, введіть номер свого рахунка і пароль.

Якщо ж ваш термінал піддався оновленню, або ви встановили вже пізнішу версію, не хвилюйтеся, можете спокійно видалити і скористатись нижче наданими посиланнями з архівом MetaTrader 4 build 509.