Книга форекс Секрети майстерності від професійного трейдера


Вашій увазі пропонується третя частина книги, у якій досить докладно розглянуті основні моменти і умови успішного заробітку на ринку форекс, викладена не стільки загальна теорія, скільки нюанси, найчастіше неочевидні для не дуже досвідчених учасників ринку.

В цілому публікація призначена якраз для новачків, так як відрізняється доступним і зрозумілим викладом найбільш яскравих тенденцій.

Як відзначають деякі критики, окремі розділи описані з часткою авторської упередженості, що обумовлює рекомендації по поглибленому вивченню саме технічної сторони питання, без заглиблення в емоційну частину. Загалом книга дає чудове уявлення про основні системах, які варто використовувати при роботі з ринком валюти. Інформація, викладена тут, може стати відмінною базою для подальшого навчання, але багато моментів нерідко стають справжніми відкриттями навіть для досвідчених учасників Forex. Книга допоможе зрозуміти цей ринок не як ланцюг окремих угод, а як єдине ціле: насправді, він не складніше, ніж багато інших видів бізнесу. Просто тут є безліч нюансів, які і стають причиною частих невдач новачків в цьому бізнесі.