Benefit v2.1 найприбутковіший радник на ринку ФОРЕКС


Радник форекс Benefit був оголошений як робот, здатний заробити від 30 до 300% в місяць. Загальна вартість робота становить 350 доларів США для двох примірників, обмежений один реальний рахунок.

Тут ми розглянемо користь форекс радника Benefit в деталях, щоб допомогти Вам з вибором. Головне питання: якщо це дійсно варто інвестицій. Насамперед, зауважимо, що це робот сітка з високим ризиком мартінгейл, який торгує на 1 хвилинці часу. Всі знають, що така система може бути вкрай небезпечною і може злити торгівельний рахунок в момент.

Як працює радник Benefit

Торговий рахунок може бути легко злитий на користь брокера, якщо не зрозуміти основи системи продуктивності мартінгейла. Поєднання сітки і мартінгейла може мати вирішальне значення для початківців трейдерів з невеликими депозитами. Ось чому є стільки негативних відгуків від клієнтів, які втратили всі свої гроші. Як ми можемо бачити, самі розробники протестувавши на myfxbook зробили заяви, ви повинні терпляче чекати ідеальних умов ринку, для того що б ваш депозит зміг витримати величезні осідання.

Моніторинг на Реальному рахунку...
Показати / Приховати текст

Моніторинг на Демо рахунку...
Показати / Приховати текст

Рахунок буде швидко рости на користь експерта, але завжди буде ризик маржин-колла. Ми настійно рекомендуємо вам завантажити радника Benefit скопіювати і запустити його на демо, перш ніж ризикувати реальними грошима. Ви повинні зрозуміти, як система працює. Робот торгує різними інструментами, як ф'ючерси так і валютою, але творці рекомендують використовувати сім валютних пар: EURUSD, валютна пара eurjpy, пара usdjpy, GBPUSD, usdchf, usdcad і audusd. Терміни теж різні, від 1 хвилини до 1 тижня.

Стратегія радника Benefit

Суть базової стратегії полягає в тому, що, коли радник починає втрачати гроші, іншими словами йде глибоко в мінус, він відкриває додаткові угоди з більш високим розміром лота, допоки баланс не стане позитивним. Рівень осідання цієї стратегії іноді досягає 45%, що є дуже високий відсоток для безпечної торгівлі. І в один прекрасний момент, всі роботи такого типу втрачають всі засоби. Але якщо вам терміново потрібні гроші і Ви готові ризикнути - благо радник - Benefit хороший вибір. Якщо умови на ринку будуть стабільними, робот здатний здійснювати операції кілька разів в день. Перед використанням радника краще дай відповідь на просте питання: "скільки грошей ви готові втратити". Це як азартна гра в казино, ви повинні точно знати, коли потрібно зупинитися і вивести прибуток. Не чекайте занадто довго, тому що небезпека зростає з кожною годиною. Актуальна версія радника Benefit дасть вам більше шансів на успіх. Не соромтеся публікувати тут ваші власні коментарі та відгуки.

Benefit v2.1 найприбутковіший радник на ринку ФОРЕКС

Benefit v2.1 найприбутковіший радник на ринку ФОРЕКС


Умови для торгівлі радником Benefit

Мінімальний депозит рекомендуємо: 100$ (центовий рахунок) або 10000$ (доларовий рахунок);
Кредитне плече: 1:1000, 1:500, 1:200.
Мінімальний лот: 0.01
Котирування: 4-х і 5-ти значні;
Часовий графік: M1, M5, M15 але можна використовувати і M30-H1;
Орієнтовна кількість угод по одній парі близько 30.
Ваша прибуток зросте в рази, якщо ви будете торгувати в обох напрямках одночасно (продаж та купівля);