Деякі незвичайні стратегії скальпінг


Трейдери використовують безліч різних стратегій для торгівлі на ринку Форекс. Скальпінг – один з найбільш популярних видів, завдяки тому, що ймовірність отримання прибутку при його використанні дуже висока.

Угоди тривають дуже короткий проміжок часу, часто всього кілька хвилин, їх кількість за день може досягати 200, а дохід складається із сукупності невеликих прибутків з них.

Скальпінг за своєю суттю можна розділити на три основних види торгівлі – стратегія за часом, проти тренда і за трендом. Перша з них ґрунтується на дуже швидкому знятті прибутку при перетині встановленого діапазону руху ціни або під час активного руху ринку. Друга використовується в період загасання, третя – коли тренд яскраво виражений і угоди укладаються строго в напрямку його розвитку.

Так само можуть застосовуватися методи, які засновані на деяких спостереженнях і пов'язані з роботою Американських бірж, оскільки в 10 ранку за Нью-йоркським часом зазвичай відбувається спроба розвороту тренда і трейдери спостерігають за першої 15-хвилинної свічкою, якщо ціна в межах внутрішньоденного максимуму відкривається угода на продаж, якщо мінімуму – на покупку. Така стратегія називається «Струс в 10 годин». Так само і в 15.00 американський ринок облігацій закривається і відбувається так само спроба розвороту, тому застосовується аналогічна стратегія під назвою «Струс о 15 годині». При використанні їх необхідно фіксувати прибуток в 1-2 пункту, а збиток-1.

Так само оригінальним є підхід, коли навіть при тривалому сталий тренді можна заходити в ринок повторно, використовуючи тривалий відкат. Для цього необхідно скористатися стратегією «Копіювання ос стандартним відхиленням». Необхідно на 15-хвилинний графік накласти ковзну середню і вибравши стандартне відхилення провести верхню і нижню межі. Купувати необхідно в тих випадках, коли йде бичачий тренд, а відкат зачепив нижню межу, у разі зворотного руху тренда – продавати, коли відкат торкнувся верхньої межі. Необхідно проводити негайний вихід при отриманні 2 пунктів або прибутку або збитку.

Так само з використанням ковзного середнього застосовується стратегія «АНТИ». Для цього необхідний індикатор Форекс Стохастик , встановлений на п'ятихвилинний тайм-фрейм. Змінна середня індикатора повинна мати період – 10, Стохастик – період 7. Входити і відкривати угоду на покупку потрібно, коли закрилася п'ятихвилинна свічка, а Стохастик перетинає знизу вгору ковзну середню. Продавати – в зворотному напрямку. Виходити з угоди потрібно при досягненні прибутку в 2 пункту, або збитку – 1-2. При застосуванні такої стратегії повторні входи зазвичай не використовуються.