Прибуткова стратегія форекс 95 пунктів в день відео-урок


Доброго часу доби, шановні трейдери. Зараз я вам продемонструю роботу стратегії 95 пунктів. Дана стратегія базується на стратегії форекс 10-60 пунктів в день.

І так, валютна пара EUR-USD, тайм кадр H1, кількість угод на добу не більше однієї. За основу стратегії беруться пробої максимуму і мінімуму попереднього дня, тобто це чергова пробійна стратегія. Вважається якщо пробити максимум попереднього дня, ціна піде вгору, якщо пробитий рівень мінімуму, ціна піде вниз.Однак є ще одне спостереження, більшість помилкових пробоїв припадає на період від 0 до 2 години ночі грінвіч хв тайм. Тому ми починаємо торгувати, після 2 годин GMT або після 4 годин ранку за Українським часом. І так, в 4 години ранку, ми будуємо канал від мінімуму до максимуму за попереднім дня плюс 5-10 пунктів спреду. Це враховуючи особливості вашого брокера. Ставимо тейк-профіт – 95 пунктів, стоп-лосс – 15 пунктів. При досягненні 93 пунктів прибутку, переносимо стоп-лосс в безубиток і закриваємо половина лота. Ну а далі тралим стоп-лосс на відстані 93 пунктів.

І так, це було короткий опис стратегії форекс 95 пунктів в день. Більш детально ви можете подивитися на відео, як відбувається весь процес торгівлі. До цієї стаття, я докладу архів, в якому так само входить даний відео-урок та всі необхідні файли. Тобто, індикатор, за яким ви будете торгувати і природно шаблон для терміналу MT4. А так же в комплекті я прикреплю радника на основі цієї стратегії, ну а тим, хто захоче, може спробувати його в справі. Ну ось і все, до нових зустрічей.