Застосування рівнів Мюррея на Форекс відео-урок


Рівні Мюррея - це така торгова стратегія міжнародного ринку форекс, яка однаково підходить майже для всіх відомих видів ринку. Ця стратегія може використовуватися на таких ринках, як ринок акцій, ринки опціонів і ф'ючерсів.

Основною і найважливішою ідеєю стратегії рівнів Мюррея є той факт, що всі ринки рухаються в приблизно однаковому стилі. Іншими словами, кожен ринок управляється натовпом. В результаті цього всім таким ринкам властиві приблизно одні і ті ж характеристики.Дана торгова стратегія форекс структурно складається з декількох основних компонентів, які будуть розглянуті нижче.

1. Геометрія.
2. Набір правил.

Щодо перерахованих вище компонентів, з яких складається стратегія рівнів Мюррея, можна сказати, що мова йде про геометрії, яка використовується для того, щоб виміряти ціновий тренд необхідного трейдеру ринку, а також мова йде і про набір правил, які лежать в основі цих ринків.

Рівні Мюррея - це така торгова стратегія ринку форекс, яка при професійному, ефективному і розумному підходь дасть можливість трейдеру прогнозування руху цін на заданому їм ринку. Тобто, завдяки рівнів Мюррея можна прогнозувати цінову лінію тренду ринку.

Існує спеціалізоване програмне забезпечення, за допомогою якого можна будувати рівні Мюррея в автоматичному режимі. Дана торгова стратегія і всілякі пов'язані з нею індикатори є в більшості торговельних терміналів, що використовуються трейдерами для роботи на міжнародному фінансовому ринку Форекс. Відео, яке представлено до даної новини, більш детально розповість що таке Рівні Мюррея і як їх застосовувати на ринку форекс.