З чого почати вибір валютної пари


Почати, мабуть, варто з більш близького знайомства з валютними парами. Для кожної валютної пари існує певний час найбільшої активності. Наприклад, Євро і Фунт до долара активні в той час, коли працює Англійська Європейська та Американська економіка.

Вночі (по Москві) ці пари дають більше помилкових сигналів, так як в цей час активно працюють азіатські торговці. Такі періоди, коли працюють національні банки певної валюти, називаю торговими сесіями.

Торгувати по валютній парі можна як під час сесії, так і після неї. Коли і за якою краще, ці питання будуть вирішені після вибору торгової стратегії. Але найчастіше воліють торгувати саме під час торговельної сесії. Наприклад, один з найпопулярніших сервісів для Трейдерів, що надає торгові рекомендації для здійснення угод по валютній парі Євро-Долар, повідомляє, що користування сервісом під час азіатської сесії (ніч по Москві) категорично не рекомендується у зв'язку з великим числом помилкових сигналів для відкриття операції. Але якщо у будь-якого Трейдера є стратегія, що дозволяє отримувати прибуток саме не під час сесії, то тут нема чого заперечити.