Найкраща торгова система Lindencourt FX System


Представляю вам найкращу на сьогоднішній день торгову стратегію Lindencourt FX System. Ця система вважається найбільш стабільною на даний момент, і не має аналогів за своєю прибутковістю.

Раніше її можна було купити, але тепер її зняли з продажу і більше вона не доступна, хоча на нашому сайті wmforex.net ми викладаємо її для вільного скачування. Стратегія працює на декількох індикаторах: на 3-х MA - 7, 21 і 84; CCI і RSI.

Торгувати цією системою слід з 7 ранку до 19 вечора за Московським часом. Валютні пари за якими стратегія показує найкращі результати, це: USDCH , GBPUSD, EURAUD , USDCAD, EURUSD, EURGBP, EURJPY, AUDUSD. Часовий період краще всього використовувати M15. Так само є відео урок, який ви можете бачити трохи нижче. У ньому автор докладно розповідає, як встановити та налаштувати стратегію.

Показати / Приховати текст

Lindencourt FX Система внутрішньоденною торгівлі, це означає, що це торгова система, якою можна торгувати тільки в напрямку тренда. У цій системі тенденції ідентифікується ковзні середні – і більшість з них використовуються в цій системі, якщо ви не знаєте принцип торгівлі ковзних середніх, то це може зашкодити вашій торгівлі. Система була розроблена для використання на 15-хвилинному графіку (15M), хоча є можливість використовувати на більш нижчих, а так само старших тайм фреймах. Система використовується для торгівлі в основному для однієї валютної пари GBPUSD, хоча вона працює на будь-якій іншій валютній парі (безумовно, деякі валютні пари можуть бути краще, ніж ця).

Система була розроблена, щоб ви завжди залишалися в прибутку. Вона також має чіткий механізм виходу з ринку, щоб не злити ваш депозит повністю. Це, безумовно, великий плюс, багато хто трейдери просто не знають, коли вийти з торгівлі, і це також великий мінус, що багато інші торгові системи не мають такої функції. Система має суворі правила управління капіталом, які призначені, щоб допомогти Вам мінімізувати свої втрати та максимізувати свій прибуток у довгостроковій перспективі. Це не та система, яка була розроблена, щоб зробити вам велику прибуток в одну мить, але вона допоможе вам добитися максимального прибутку від капіталу в довгостроковій перспективі.