Скальпінг стратегія 'Мегаскальпинг'


Для тих, хто хоче зайнятися скальпуванням, наводиться приклад простий скальпінг стратегії "Мегаскальпинг". Зверніть увагу на те, що її використання може загрожувати трейдеру повною втратою депозиту і численних витрат.

Подумайте, чи варто використовувати стратегії такого плану в своїй торгівлі? Адже Не дарма скальпінг заборонений у багатьох дилінгових центрах...

Отже, буде використовуватися валютна пара EUR/USD. Вхід в ринок здійснюється на 30-хвилинному або кількагодинному часовому періоді за допомогою смуг Боллинджера. У тому випадку, якщо обраний індикатор показує паралельні смуги, то відкладені ордери будуть виставлятися нижче і вище меж горизонтального каналу, який утворений смуги Боллинджера, на відстані 20 пунктів.

Скальпінг стратегія 'Мегаскальпинг'


При цьому потрібно заздалегідь проаналізувати часовий інтервал, так як при переході на нього можна визначити знаходження на кордоні каналу. У цьому випадку буде виставлятися тільки один відкладений ордер від межі каналу Боллинджера.

Стоп-лосс виставляється на відстані 20 пунктів від противолежащей межі горизонтального каналу, який утворюється смуги Боллинджера. У разі, якщо спрацьовує один з ордерів, то у трейдера з'являється два варіанти розвитку ситуації:

1. Якщо, ордер пішов в плюс, то потрібно перенести страхової стоп-лосс на відстань 25 пунктів у беззбиткову область, тобто переставити в нуль. Потім потрібно виставити трейлінг-стоп на чотиригодинному часовому періоді на відстані 20 пунктів.

2. Якщо ж позиція йде в мінус і спрацьовує страхової стоп-лосс, то після зміни курсу руху тренда спрацює другий встановлений ордер.

Скальпінг стратегія 'Мегаскальпинг'


Відкриття в даній скальпінг стратегії додаткових позицій здійснюється на відстані 20 пунктів від екстремальних значень на чотиригодинному графіку не раніше моменту, коли загальний страховий стоп-лосс для відкритих позицій буде перебувати в прибутковій області. Допускається також перестановка страхувального стоп-лосс в беззбиткову область, але тільки з відкритою додатково позиції, коли профіт по ній буде мінімум 25 пунктів.

Закриваються відкриті позиції тільки по стоп-лосс. Якщо ціна знаходиться досить близько до кордону денного каналу і немає впевненості в тому, що вона зможе його подолати, то можна трейлинговать позицію на відстані приблизно 50 пунктів.

Коли денної канал, побудований смуги Боллинджера, остаточно проб'ється, то можна відкривати додаткові позиції в напрямку діючого тренду.

Як бачите, навіть початківець трейдер може застосовувати у своїй торгівлі таку скальпінг стратегію, особливих умінь і навичок тут мати не потрібно. Але варто невеликий заробіток, який буде далеко нестабільним і швидше за все збитковим, такого ризику всім Вашим депозитом?