Добрий день друзі! Хочу поділитися з Вами моїм недавнім відкриттям. Звичайно, для когось це не буде новиною. Та й сам по собі цей індикатор вже давно став доступний на більшості сайтів, хоча, ще не так давно його можна було придбати, заплативши приблизно 150 доларів.

У міру його розповсюдження в мережі, ціна на нього стрімко падала і незабаром досягла 10 доларів. Зараз ви розумієте, що настав час викласти його і на цьому чудовому сайті. Чесно кажучи, навряд чи хтось сильно образиться #61514;.

Принцип dollaromania досить простий, по суті своїй, це звичайний зигзаг, ось тільки формула побудови його трохи відрізняється. Але що ще не маловажно, виглядає він зовсім по-іншому. Що таке зигзаг, я думаю, більшість з нас знає. Це такий індикатор, в завдання якого входить наочне поділ імпульсних фаз руху ринку від корекційних. Спочатку, цей індикатор був написаний для того, щоб спростити життя любителям хвильової теорії Еліота. Подивіться на те, як він чітко визначає всі максимуми і мінімуми. Як красиво виглядає розмітка. Одне задоволення вважати хвилі з теорії Еліота! А як було б здорово, якби можна було б так само гарно відкривати позиції по сигналим «з розвороту» цього індикатора! На жаль, багато початківці трейдера через незнання роблять подібну помилку. Вони починають проторговывать розвороти зигзага. І тільки потім, коли на рахунку з'являються шикарні мінуса зауважують той факт, що, на жаль, він має наипротивнейшее властивість перебудовуватися під історію ринку.

Dollaromania торгова стратегія зароби 100$


Я хочу познайомити вас з трохи видозміненим індикатором dollaromania. Просто подивившись на нього візуально, ви відразу відчуєте різницю. Візуально цей індикатор для багатьох стане більш зрозумілий. Звичайно, цей індикатор також перебудовується, тобто мінуси залишилися всі ті мі ж. Але я все-таки спробую запропонувати вам якийсь метод його використання, що можливо для вас підійде. При цьому я не наполягаю на його працездатності. Однак, хочу сказати, що сама я вже досить давно ним користуюся.

Dollaromania торгова стратегія зароби 100$


Відразу хочу сказати, що ті, хто не згоден з основними правилами техніки або з якихось причин їх не розуміє, або не хоче розуміти, прохання далі не читати.

Суть цього методу досить проста і базується на основних принципах технічного аналізу. Візьмемо конкретний приклад.

На малюнку вище зображено графік EUR/USD формат 4 години. З технічного аналізу ми з Вами знаємо, що тренд має можливість почати своє формування тоді, коли сформовано два мінімуми і один максимум. Точки 1, 2 і 3 на графіку. При цьому, не обов'язково що це станеться. Така формація для нас є першою необхідною умовою для відкриття торгової пози на покупку (для коротких позицій за аналогією). Другий момент, це обов'язкова перша розворотне свічка в нашу сторону, після виникнення стрілочки, яка дає сигнал на покупку. Пов'язано це з тим, що стрілочки мають властивість, що і зигзаг, вони зміщуються. Ми не можемо знати, до якого моменту це буде відбуватися, тому чинником для входу в ринок буде служити перша розворотне свічка в нашу сторону. При цьому, пам'ятайте, що якщо ринок продовжить падіння вниз, а разворотной свічки так і не виникне, то точка «3» так само буде зсуватися вниз. Момент для покупки зникне, як тільки точка «3» виявиться нижче точки «1». Цей факт буде говорити про те, що спадна тенденція триває.

Ось на такому простому принципі працює система. А тепер давайте спробуємо її удосконалити.

Накладення другого індикатора.

Накладемо на наявний графік, на той же часовий період, другий індикатор dollaromania. Тільки на відміну від першого змінимо період налаштування. До речі, у перший період беремо стандартний (12.5.3). Для другого, в залежності від валютної пари на якій ми плануємо торгувати і відповідно важливий так же інтервал часу. Я для торгівлі на 4-х годинному інтервалі беру зазвичай dollaromania (43.12.5). Колір другого індикатора так само змінимо, інакше стрілочки будуть накладатися один на одного, і ми нічого не побачимо. Змінивши параметри індикатора, ми по суті, сповільнили його. Тепер сині стрілочки з'являються набагато рідше в порівнянні з червоними та зеленими. Сигнали стають більш чіткими. Подивіться, як змінився графік:

Dollaromania торгова стратегія зароби 100$


По суті, розглядаючи нашу ситуацію, Ми бачимо, що тепер після виникнення синьою стрілочки (точка «1») з'являється друга зелена (точка «3»). Тепер складається картинка, яка говорить нам:

По-перше, що сині стрілочки мають набагато більше значення. Що торгувати ми повинні завжди тільки в напрямку синіх стрілок. В нашому випадку, як тільки з'явилася синя стрілочка, ми відразу ж повинні були закрити короткі позиції (в області точки «1»). І зайняти вичікувальну позицію. Починати готуватися до покупок.

По-друге, всі червоні і зелені стрілочки для нас працюють як сигнали на вхід або вихід із позиції в напрямку синіх стрілок. Після виникнення зеленої стрілочки можна відкривати довгу позу. Як вже писала вище, невід'ємною умовою тут буде перша розворотне свічка в нашу сторону. Друга умова, зелена стрілка не повинна бути нижче синьої!

По-третє, не забуваємо ставити стоп! Він для нас розташовується під синьою стрілкою. Розумію, що стоп в деяких моментах буде здаватися великим, але на жаль, ця необхідно робити. Варіюйте розмір вашого стопа об'ємом відкритої позиції. Для кожної пари своя вартість одного пункту, вам треба її розрахувати і подивитися, який обсяг депо ви можете дозволити собі втратити, наприклад в цій угоді. Виходячи з цього дивіться на який об'єм треба відкрити позу, може для когось це 0,18 лот, а для кого-то 0,08 лот. Головне тут правильно контролювати ризики.

Подивимося на графік в інших інтервалах.

Давайте подивимося на все це трохи в іншому ракурсі. Наприклад, скористаємося додатковими тимчасовими інтервалами подання цінового графіка. Для все тієї ж точки «3», уточнити момент входу в ринок нам допоможе більш дрібний інтервал часу. Як тільки виникла зелена стрілочка на 4-х годинному інтервалі часу, наша задача побачити підтверджує стрілочку на меншому інтервалі часу. Тобто тепер ми будемо послідовно опускатися з 4-х годинного інтервалу на часовий інтервал, потім на 30-ти хв. Інтервал, потім на 15-ти хвилинний. Допускається вхід в ринок відразу як тільки виникла будь-яка стрілочка на будь-якому інтервалі більш низького періоду. Але на 15-ти хвилинному можна заходити в ринок, тільки у разі наявності синьою стрілочки на графіку. І так же, після того, як повністю сформується розворотне свічка. Тут головне не поспішати, так як зсув стрілок може відбутися в будь-який момент. Пам'ятаємо про правилі виставлення стопаков.

Dollaromania торгова стратегія зароби 100$


Важливість рівня в системі.

Ви повинні розуміти, як сильно посилює торговий сигнал наявність в районі стрілок важливих рівнів або ліній підтримки або опору. Це можна застосовувати як наприклад додатковий фільтр в цьому торговому методі. Скажімо, якщо ви спробуєте застосовувати цю систему для внутредневной торгівлі, то важливими для вас будуть рівні максимуму мінімуму закриття або відкриття попередньої денної свічки. Добре працюють трендові лінії підтримки і опору.


Важливість дивергенцій або конвергенцій в системі.

У цій торгівлі дівер або конвер то ж може грати найважливішу роль. Наприклад, якщо ви візьмете за правило відкривати торговельну позу тільки при наявності цих сигналів. Стрілочки дають Вам приголомшливу можливість зайти в ринок, коли про новий тренд ніхто і не підозрює. З допомогою стрілок ви зможете вміло нарізати корекційні руху. Але якщо ви почнете користуватися ними і використанням простого MACD результат буде ще краще (відноситься до торгівлі на 1H і вище). Для цього пропоную поміняти налаштування MACD (9.18.9).

Dollaromania торгова стратегія зароби 100$


Зверніть увагу на той факт, що якщо б ми не користувалися dollaromania, як важко було б визначити момент повного формування конвергенції. Адже в той момент, коли ринок відновив попередній мінімум, ковергенция вже видно. Але при цьому ми не можемо знати, як довго падіння ринку триватиме. Можна тільки здогадуватися на якій позначці ціна розгорнеться. Стрілочка в цей момент, швидше за все вже виникне, але слідом за ціною, вона так само буде сповзати вниз. Наше завдання тут, це знайти підтверджує сигнал на меншому інтервалі часу у вигляді іншої стрілочки.

Ось за таким принципом я торгую вже давно. Може і Вам це теж буде корисно.

Завантажити letitbit.net