Радник Magelan v5.0 (від 20 в місяць, моніторинг)


Актуальна версія: 4.11
Остання дата релізу: 15/07/2013
Остання дата релізу торгових налаштувань: 21/07/2013
Технічна підтримка: 5 днів в тиждень, через on-line чат (російською та англійською мовою)

Платформа: Windows
Призначення: автоматизація торгівлі і здійснення торгових операцій на ринку Форекс через торговий термінал MetaTrader 4 (MetaQuotes Software Corp.)
Стратегія торгівлі: Вхід в ринок за сигналами трендових індикаторів і одного фільтра вбудованих в код радника.
Типи торгівельних рахунків: ECN, NDD, Pro, Standard, Micro ... всі типи рахунків підтримувані торговою платформою Meta Trader4.
Рекомендована кредитне плече: 1:100.
Прибутковість: 30-100% в місяць або до 750% в рік з реінвестуванням отриманого прибутку і мимальным використанням вільних коштів.
Тип котирувань: автоматичне визначення типу котирувань 4 (1,2342) або 5 (1,23429) знаків після коми
Money Management: автоматичний контроль обсягу торговельної позиції для входу в ринок щодо розміру балансу торгівельного рахунку.
Висновок без збиток/усереднення: отключаемое, з перекладом позицій в ринок зі стоп-лоссом.
Валютна пара EUR/USD, GBP/USD, USD/CAD, AUD/USD. Можливе розширення списку використовуваних валютних пар для торгівлі, рекомендується використання сильно волотильных і трендових пар.
Використовуваний тайм фрейм: М5, М15, М30, Н1. Для кожного тайм кадру в комплекті додаються торгові налаштування. Не всі зазначені тайм фрейми можуть підходити для зазначених валютних пар. В комплекті можуть бути запропоновані налаштування лише для певного тайм кадру, придатного для конкретної валютної пари з урахуванням її особливостей.
Рекомендована кредитне плече: 1:100.
Рекомендований мінімальний депозит: 200$ для лот 0,01 з розрахунку на кожну валютну пару (Insta Forex лот 0,10), при заставі до 250$ за 1,0 стандартний лот. При більшому заставі за деякими валютним парам, необхідно збільшити забезпечення мінімального депозиту пропорційно збільшенню застави.
Індикатори: два не стандартних, стандартні ATR, Bulls Power, Bears Power, RSI, Accelerator Oscillator вбудовані в код радника/експерта.
Інформативність: висновок на графік через інфо панель статистики угод, основних торгових налаштувань, статусу роботи форекс радника, наближення до точки входу в % відношенні до ймовірності входу, голосове сповіщення про відкриття позиції в ринок або виставленні відкладеного ордера і фіксації прибутку.
Встановлення: встановлюється в папку обраного торгового терміналу MetaTrader4 через інсталяційний файл (не вимагає ручного переміщення файлів папки терміналу)
Торгові налаштування: поставляються в комплекті на валютні пари EUR/USD, GBP/USD, USD/CAD, AUD/USD. Встановлюються через властивості форекс радника в торговому терміналі самостійно користувачем.

Опис стратегії торгівлі радника

Цей радник є одним з кращих програмних продуктів створених нашою компанією і постійно вдосконалюється. Результати торгівлі та проведених тестів говорять самі за себе! Magelan є високо прибутковим і не ризикованим радником, для торгівлі на ринку Форекс. Форекс радник Magelan вперше став доступний трейдерам з 2010 року.

З літа 2013 року ми пропонуємо для торгівлі на форекс 4-е покоління даного радника.
Головною перевагою радника Magelan v.4.0 є можливість максимального фіксування профіту відкритої позиції з урахуванням активності поточного і прогнозованого рух тренда по валютній парі і коригування фізичного тейк профіту в меншу сторону при зменшенні активності руху ціни і прогнозу розвороту котирування всередині прибутковою позиції. Більшість радників фіксують прибуток по заздалегідь виставленим фіксованого тейк профіту. Що в свою чергу в більшості випадків дає можливість взяти тільки невелику частину профіту від поточного руху валютної пари. У радника Magelan v.4.11 використовується система алгоритмів вычисляющих активність ринку для точного входу і для виходу.

Радник Magelan v5.0 (від 20 в місяць, моніторинг)


Відразу після оплати ви отримаєте форму для заповнення реєстраційних даних, в якій повинні будете заповнити наступні поля:
- Прізвище Ім'я По-Батькові;
- Адреса електронної пошти (email);
- Номер реального рахунку;
- Номер демо рахунку;
- Назва купленого радника;
Ці дані будуть передані продавцю для завершення операції купівлі-продажу товару.

Сторінка опису Magelan v.4.11 599 $
Купити радник Magelan v.4.11 599 $