Стратегія форекс - Мінімум-Максимум Свічки


Ця стратегія знаходиться в числі найбільш простих, але і найбільш дієвих торгових систем. У ній може розібратися навіть новачок, але при цьому вона з високою ймовірністю вбереже його від стандартних помилок, дозволивши набиратися досвіду і з часом стати повноправним учасником ринку форекс.З півночі розпочинаємо спостереження за тим, як веде себе вибраний ціновий графік. Вхід в ринок потрібно здійснювати в той момент, коли поточна ціна пробиває максимум або мінімум попередньої свічки (минулого дня). Вхід в ринок здійснюється по напряму руху ціни. Для тих, хто з якихось причин не може безперервно спостерігати за поведінкою цінового графіка, рекомендується виставляти стоп-ордера, які суттєво полегшать роботу.

Стратегія форекс - Мінімум-Максимум Свічки


Стоп-лосс потрібно виставити на другий кінець свічки попереднього дня. У тому випадку, якщо йде рух ціни, стоп-лосс потрібно переставити в безубиток і почекати закриття наступного дня (або, як варіант, просто поступово пересувати стоп-лосс).

Якщо ринкова ситуація невизначена до кінця, можна скористатися трейлінг-стопом, який буде супроводжувати позицію (або ж просто переставити ордер в «нуль»).