Стратегія форекс 20 пунктів в день


Стратегія форекс "20 пунктів в день" дозволяє постійно заробляти по 20 піпсов в день - вона реально може дозволити вам навчитися заробляти на форекс в будь-який день робочого тижня.

Ця стратегія форекс працювала роками, тому я не думаю, що вона має тенденцію перестати працювати в ближайщем майбутньому, проте все можливо...

Стратегія форекс 20 пунктів в день


Отже, Алгортм торгової стратегії форекс "20 пунктів у день":

1. Час роботи з даної стратегії форекс - тільки після 11:00 GMT.
2. Перед початком торгівлі потрібно переглянути календар новин форекс, і подивитися, чи немає важливих новин запланованих на цей день.
3. Якщо вихід важливих подій таки є - то відкривати угоди варто лише після виходу цих новин.
4. Якщо ж ніяких важливих новин немає, то торгувати слід з 12:30 GMT.
5. Для цього встановлюємо на графік Ковзну середню - SMA (Simple Moving Average) з періодом 20, і індикатор форекс - Momentum 5 (ці індикатори форекс входять в стандартний набір індикаторів MT4).
6. Часовий інтервал - 30 хв (M30), валютна пара - будь-яка, але краще GBPUSD, USDCAD або будь високоволатільная.

7. Відкриваємо угоду на купівлю - якщо свічка закривається і залишається вище 20 SMA, а Momentum знаходиться вище середнього рівня.
Якщо ж ціна закривається і залишається нижче ковзної середньої 20 SMA, а Momentum знаходиться нижче середнього рівня - відкриваємо угоду на продаж.

8. Ставимо Тейк-профіт - мінімум 20 піпсов, але я б звичайно рекомендував використовувати трейлінг-стоп від 1 пункту або стандартний термінальний для перестановки ордери при досягненні 10-15 пунктів - в нуль, а потім забираєте 30-50 % операції при профіті-20-30 пунктів, а решта 70-50% трейлингуете, і при цьому профіт може скласти гараздо більше ніж 20 пунктів !!!
9. Стоп-лосс так само можна поставити 20 піпсов (встановлюємо зразу при відкритті торгової операції) або ж можете виставити за мовного, або максимумом (мінімумом) минулого свічки, яка перетнула мовного (SMA 20).
10. Будьте пильні, якщо ціна після відкриття торгової угоди перетне 20 SMA і закриється там, потрібно відразу закрити торговельну угоду !

Ця стратегія форекс може бути застосовна і до будь-якого іншого тимчасового інтервалу, якщо під час торгівлі присутня достатня волатильність на валютному ринку. Я для цієї стратегії форекс обрав американську сесію, оскільки саме на ній практично завжди спостерігається сильний рух на ринку, але за бажанням її можна використовувати цілком і на Європейській сесії.