Стратегія форекс CornFlower безкоштовно


Підхід даної торгової тактики "CornFlower" заснований на синтезі тимчасових проміжків, коли торгові позиції слід відкривати в напрямку старшого тайм-фрейму.

Вихідних графіком за даної стратегії є графік з годинниковим часовий інтервал (Н1). Використовуючи торговий термінал MetaTrader 4 на графік Вам слід нанести четырере Форекс індикатора МА за типом "експоненціальна":

1. EMA з параметром 8 і жолтым кольором;
2. EMA з параметром 12 і фіолетовим кольором;
3. EMA з параметром 24 і блакитним кольором;
4. EMA з параметром 72 і кольором "Хакі";

Не дивлячись на те, що стратегія є синтезуючої, недолік полягає в тому, що основними часовими проміжками, де вона показує якісні торгові сигнали, є період Н1 і М30. На "малих" тимчасових інтервалах Форекс стратегія "CornFlower" буде показувати більше помилкових торгових сигналів, а на "великих" тимчасових інтервалах буде запізнюватися.

Алгоритм роботи з торгової тактики CornFlower:
На графіку Н1, ковзна середня EMA з параметром 24 відображає тренд дня. Змінна середня ЕМА з параметром 8 відображає, в поточний день, - "фактор швидкості обороту коштів", важливість її полягає в тому, що дуже часто вона перетворюється в інструмент підтримки, коли тренд досить сильний на ринку Форекс. У свою чергу змінна середня ЕМА з параметром 24 виконує практично ту ж функцію, але з меншим ступенем.

Довгий тренд буде постійно робити невеликі корекції, переходити в зони "консолідації ціни", при цьому роблячи невеликий перекур. Ціна ж в даній проміжок часу накопичує великі кошти для того, щоб зробити наступний ривок. При даній корекції (відкат) у трейдера Форекс з'являється хороша можливість відкривати торговельну позицію на купівлю або продаж за дуже вигідною ціною.

У свою чергу Форекс індикатор змінна середня ЕМА, з параметром 72, фіксує основний тренд, який зараз є на ринку Форекс.

- Якщо положення ковзних середніх ЕМА, з параметрами 8, 12, 24 розташоване над ковзної середньої ЕМА з парметром 72, то це нам говорить про те, що у нас висхідний рух і ми не можемо відкривати торговельну позицію на Sell!
- Якщо положення ковзних середніх ЕМА, з параметрами 8, 12, 24 розташоване під ковзної середньої ЕМА з парметром 72, то це нам говорить про те, що у нас спадний рух і ми не можемо відкривати торговельну позицію на Buy!

Дану торгову тактику "CornFlower" трейдер може використовувати з будь-яким досвідом роботи та рівнем знань.

Якщо ціна робить свій відкат в зону ковзних середніх ЕМА, з параметрами 24 і 12, то в трейдера з'являється хороша можливість відкриття короткої або середньої позиції. Для встановлення правильного і обдуманого take-profit йому допоможе сітка Фібоначчі, які значимі рівні підтримки/опору.

Є можливість зловити і довгострокове рух тренда, в разі, якщо ЕМА з параметром 12 перетне ЕМА з параметром 24 в напрямі, що є протилежним тренду. Дані торгові позиції можуть довго залишатися відкритими: від декількох днів до декількох тижнів. Загальний take-profit за даними операціях значно перевищуватимуть попередні профіти і виражатися в 100-х пунктах прибутку в одній торговій угоді.

Стратегія форекс CornFlower безкоштовно


Основні правила входу по тактика "CornFlower" на Н1 і М30:
1.Корекція - простий алгоритм входу в ринок Н1:
- Якщо ЕМА з параметрами 8, 12, 24 розташовані над важкою ЕМА з параметром 72, відкриваємо позицію на Buy;
- Якщо ЕМА з параметрами 8, 12, 24 розташовані під важкою ЕМА з параметром 72, відкриваємо позицію на Sell;
- Ринкова ціна здійснила відкат до ЕМА з параметром 12 або ЕМА з параметром 24 (сильний тренд говорить про маленьку корекції);
- Торговельну позицію відкриваємо з тайк-профітом не менше 20 піпсов, знаходимося в ринку до появи значущих сигналів на розворот, можливий варіант використання tralling-stop;

2. Вихідний - складний алгоритм входу в ринок М30:
- Пробій ціною ЕМА з параметром 72 і закриття свічки або бару вище даної ЕМА - сигналу на Buy;
- Пробій ціною ЕМА з параметром 72 і закриття свічки або бару нижче даної ЕМА - сигналу на Sell;
- Форекс індикатори ЕМА з параметрами 8, 12, 24 спрямовані в бік головного тренда і мають порядок розташування: ЕМА 24 нижче ніж ЕМА 12 нижче ніж ЕМА 8 - сигнал на Buy;
- Форекс індикатори ЕМА з параметрами 8, 12, 24 спрямовані в бік головного тренда і мають порядок розташування: ЕМА 24 вище ніж ЕМА 12 вище ніж ЕМА 8 - сигнал на Sell;
- Торговельну позицію відкриваємо з тайк-профітом не менше 20 піпсов, знаходимося в ринку до появи значущих сигналів на розворот, можливий варіант використання tralling-stop;

Основні правила виходу з торгової тактики "CornFlower" на Н1 і М30:
- Рівень stop-loss слід розташовувати на важливих корекційних рівнях сітки Фібоначчі - це 38,2%, 61.8% або ж на важкій ЕМА з параметром 72;
- Рівень take-profit варто виставляти у 2 і більше разів більшим, ніж поточний рівень stop-loss, можливо також використовувати значущі екстремуми і цільові рівні. Тактика непогано працює на волатильному ринку, її можна використовувати на валютній парі GBP/USD і подібних, де технічні індикатори ведуть себе більш точно.