Стратегія 5000 в день на Форекс


Форекс приваблює всіх тим, що тут ви можете отримати не погані гроші причому швидко, але не варто забувати про наявність істотних ризиків, які мають місце бути в момент коли йде розгін вкладу.

Розберемо один із способів, як можна швидко отримати прибуток на форекс (але все ж ризик втратити все нікуди не йде).

Невелика перед історія. Автор даної стратегії це трейдер з України. Він постійний учасник форекс форумів присвячених темі lubitelua, де досить тривалий час займається продажем радників (ціна може коливатися від двох сотень до трьох тисяч доларів, які насправді зливаються), а останнім часом навчає всіх бажаючих, як розігнати депозит. Існує група в контакті, а також сторінка на ефективну сторінку на одному з форумів форекса, якій дісталася заслужена популярність одній з найбільших майданчиків. На ній знаходиться велика кількість околорыночных бариг, що переслідують своєю метою продати вам ще один диво-грааль і тут же зникнути з горизонту, отримавши від вас свою винагороду (з мовчазної згоди адміністрації, яка спонсорує одну з найбільших кухонь-форекс).

Стратегія 5000 в день на Форекс


Якщо ви ознайомитеся з гілкою форуму, то вам може здатися, що автор не грамотний. Але це насправді не так. За допомогою власного методу листи цей автор показує своє доброзичливе ставлення до російської мови. Але це невеликий відступ від теми.
Система є напівавтоматичного, ви всього-навсього повинні визначити точку входження. Все інше це можливості для роботи не простих скриптів. Найголовніше це те, що лежить в основі системи. А в основі лежить фибосетка. Відбувається видалення всіх етапів, при цьому залишається і приплюсовується один 0,764 так само як і на скріншоті.

Потім починає свою дію графік на місяць, і сітка натягується від максимального до мінімального значення. Береться близько двох сотень п'ятдесяти свічок. Далі потрібно перейти на семиденний і тягнемо подібну сітку між рівнями, де розташувалася вартість(інакше кажучи, виходить одна сітка всередині іншого).

Стратегія 5000 в день на Форекс


І таким же чином, потрібно переходити на тайм кадр, але тільки мінімальний. Потім проводимо подальше розбирання, до тих пір поки в проміжку між одним і іншим рівнем у нас не вийде близько ста п'ятдесяти до двох сотень пунктів на пятизнаке. Ось що повинно вийти приблизно.
Далі дії будуть такими ж, але не від місяця, а від графіка не день. Що ж робити далі. Іван рекомендує від рівнів 23,6 на придбання (у разі, коли ціна з'явилася понад) від рівнів 76,4 на реалізацію (якщо ціна приходить знизу). Ще необхідно спостерігати в який рівень напрошується ця вартість і не може пробити від нього також можливо зробити вхід. В цілому це головні правила системи плюс, він радить скопіювати термінал Альпарі. На ньому відкрити цей рахунок і там же знайомитися з новинами.

Стратегія 5000 в день на Форекс


На питання, як розцінювати ці новини, він дає відповідь: необхідно щодня читати ці новини протягом тижня або двох тижнів, і ви зможете самі все зрозуміти, як залежить ціна від тих чи інших новин. Інакше кажучи, здійснює вхід він також відповідно з новинами з терміналу і орієнтується він по фібо розмітці. Далі потрібно зробити розгін вкладу.

Ви можете подивитися відео, на ньому видно, як працюють використовуються скрипти, а саме«разгоняйки»: Альпарі до 31 травня цього року запустила спеціальну пропозицію бонус у розмірі п'ятдесяти відсотків на поповнення, тієї яка буде підходити найбільше для таких розгонів, таким чином, ви ризикуєте лише однією другий від свого внеску, а в разі якщо ви успішно розженетеся, ваш прибуток буде суттєвою.Стратегія 5000 в день на Форекс

Стратегія 5000 в день на Форекс


Перший ордер потрібно відкрити лотом з максимальним номіналом, який не перевищує номінал депозиту. Наприклад, ви відкриваєтеся на рівні 76,4 на реалізацію між рівнем 76,4 і 61,8. Наприклад, двісті пунктів потрібно поставити сітку нижче, ніж перший ордер пунктів на 50-60, інакше кажучи, до рівня, який слід далі ще є сто сорок пунктів, значить потрібно поставити сітку 60-70 ордерів лотом 0,01 і тейк профітом 70-80 пунктів (70 ордерів+70 тейк профіт=140, в результаті сітка буде закрита за тейку близько початкового рівня, головний ордер не варто чіпати, таким же чином від рівня 61,8 до 50,0 потрібно розтягнути сітку, приміром, 190 пунктів ставимо число ордерів 90, але лотом у цьому випадку буде у два-три рази більше, ніж початкова сітка 0,02-0,03 і тейк профіт буде формуватися в ста пунктів та ін. до рівня 23,6 а далі потрібно орієнтуватися по ситуації або гнати далі чи все закрити). Скрипт разгоняйка буде лише перетягувати графік на те місце, від якого ви готові поставити сітку і вона буде формуватися. Ось і весь процес навчання, може щось і було, але сутність розкрита приблизно на 90%.

Тепер ви повинні прийняти рішення хочете ви пройти навчання за 250 доларів (за весь курс навчання вам зможуть розповісти теж, що описано в цій статті).