Стратегія форекс Spaghetti FX Trading system


Чи Часто Ви використовуєте ковзні середні (MAs) для нарощування свого капіталу?
Напевно Ви не раз чули, що MAs дуже поганий індикатор, і дуже багато "ЛАГАЮТ"?Ми постараємося показати Вам, що з допомогою інноваційного аналізу, MAs здатний бути прибутковим навіть якщо використовувати його тільки одного. Це звичайний шаблон стратегії форекс Spaghetti FX, яка побудована на кількох типів ковзних середніх.

Ця ідея виявилася задоволеною хорошою, вона представляла обидві сторони ринку: короткострокові трейди і довгострокові трейди. З допомогою 2-х індикаторів на MAs, взявши різні періоди, можна наочно бачити, як вони відображаються. Однак торгувати ними не так вже й просто, так як це суто графічні представляють обох сторін. Так само важко визначити, моменти входу і виходу, коли торгувати коли не торгувати. Ось тому і були створені два абсолютно нових індикатора, це: - Spaghetti FX і Spaghetti FX signal.

Хотіли відзначити, що ці два індикатора абсолютно не перерисовываются, засновані на єдиному періоді і єдиній валюті, тому їх так легко перевірити.

Spaghetti FX - це синтезаторний індикатор побудований на двох типах ковзних середніх: повільних і швидких.

На малюнку ми можемо спостерігати всю картину:

Стратегія форекс Spaghetti FX Trading system


Торгова система Spaghetti FX максимально проста, дає найбільш точні сигнали для входу і виходу, що зрозуміє навіть не досвідчений трейдер-початківець. За сигналами індикатора, ринок можна розділити на чотири рівні:

Блакитний колір жирний - сильний бичачий;
Синій колір - бичачий;
Червоний колір - ведмежий;
Червоний колір жирний - сильний ведмежий;