Стратегія форекс Метод Speed Trap


Основою для формування даної стратегії став пробій, який формується щоранку – тобто, в перші кілька годин після початку нового торгового дня. Валютні пари тут можна використовувати практично будь-які, але краще всього підійдуть EURUSD, EURJPY, GBRGPY; таймфрейм – М15.Принципи використання стратегії:
- Побудуйте дві паралельні лінії, одна з яких проходить по максимальним, а друга – за мінімальними цінами. Період повинен скласти з 00.00 до 02.00 (термінальний час).
- На графіку М15 розміщуємо експоненційну ковзаючу середню (ЕМА), причому так, щоб вона протягом цих двох годин перебувала між двома проведеними лініями.
- Коли ЕМА проб'є одну або іншу лінію, закриваючись вище або нижче неї, відразу ж укладаємо угоду в бік пробиття. Проте, це має статися, як мінімум, у 2.15.

На деякій відстані повинен бути встановлений тейк-профіт. Для EURUSD відстань дорівнюватиме 20 пунктів, а для EURJPY і GBRJPY – відповідно, 30 пунктів. Стоп-лоси встановлювати не рекомендується, а угода закривається в момент перетину лінією ЕМА протилежної паралельній лінії – вже після укладення угоди. Як варіант стоп-лосс може бути встановлений з відстанню +5-10 пунктів, на стороні каналу, протилежної укладену угоду.