Стратегія форекс на M5 хвилинному графіку


Добрий день, дорогі друзі! Сьогодні ми розберемо стратегію форекс, яка оптимізована для M5 хвилинного графіка і включає індикатори стеження і шаблон. Стратегія форекс не складна.

Торгувати нею зможе навчитися кожен початківець трейдер, навіть якщо він не особливо розбирається в форексі або ж тільки починає освоювати шлях успішного трейдера.

Дана стратегія оптимізована для 5 хвилинного графіка. У цій стратегії будуть використовуватися індикатори шаблон, ось весь перелік який буде нам допомагати у всьому цьому:

Індикатори, за якими ви будете відслідковувати ситуацію на ринку:

1. Фіджі Trend_alerts;
2. smFisherTransform3;
3. Solar Winds joy;
4. Шаблон 5 хвилинного графіка.

Ця стратегія не є унікальною, але якщо ви будете слідувати простим правилам, то ви можете робити по 20 піпсов кожен день, це в середньому. По можливості можна і більше, все залежить тільки від вас і від того, який ризик ви будете використовувати. Розберемо коли потрібно входити в ринок:

Сигнал на покупку:

1. На індикаторі M30 Fiji Trend буде зелений сигнал.
2. На індикаторі solar winds joy з'явиться зелені лінії.
3. На індикаторі sm fisher zero з'явиться блакитний колір.
4. Індикатор m15 Fiji стане зеленого кольору.

Коли всі сигнали будуть узгоджені, ви будете вести торгівлю тільки на покупку.

Сигнал на продаж:

1. На індикаторі M30 Fiji Trend буде червоний сигнал.
2. На індикаторі solar winds joy з'явиться червоні лінії.
3. На індикаторі sm fisher zero з'явиться червоний колір.
4. Індикатор m15 Fiji стане червоного кольору.

Коли ви побачите, що всі сигнали збіглися, можете сміливо відкривати торгівлю, але тільки на продаж. Сподіваюся, ця стратегія принесе вам прибуток, хоч і небагато, але зате не займе багато вашого часу на протязі всього дня.

Та й ще, стрілки зелена і червона вказує момент входу в ринок, коли вони знаходяться на одній вертикалі, наприклад: коли зелена стрілка на індикаторі M30 Fiji і M15 Fiji збігаються і інші сигнали не суперечать торгівлі, то тут можна сміливо відкривати торгівлю. Все теж саме стосується і сигналів червоної стрілки – якщо вони співпадуть, торгувати можна на продаж. Ну, ось і все. Бажаю вам удачі!