Стратегія форекс Краткосрочка на М15


Найбільш ефективною дана система виявиться для тих трейдерів, які відчувають нестачу вільного часу і не можуть проводити біля торгового терміналу цілий день.Стратегія форекс Краткосрочка на М15


Послідовність дії при відкритті угоди на придбання:
- Якщо протягом трьох днів денна свічка закривалася з більш високою ціною, ніж ціна відкриття попередньої, то необхідно укласти угоду на покупку четвертої свічки.
- Стоп-лосс повинен бути виставлений на відстані три пункти нижче цінового мінімуму попередньої денної свічки. Ще один варіант – на відстані 90 піпсов. Вибрати потрібно те, що виявиться нижче по вартості.
- Закриття тейк-профіту виконується в два етапи. Половина угоди – по досягненню +30 пунктів, а залишок переставляється на безубиток і тейк-профіт ставиться на +100 пунктів.

Стратегія форекс Краткосрочка на М15


Відкриття операції продажу:
- Якщо триденні ціни закриття свічок були нижчими, ніж ціни відкриття попередніх, то можна укласти угоду на продаж четвертої денної свічки.
- Стоп-лосс повинен бути розташований на три пункти вище максимуму попередньої денної свічки або на 90 піпсов (вибирається те, що вище).
- Тейк-профіт закривається дзеркально попередньої схеми – тобто 50% по досягненні +30 пунктів, а решта залишається в безубитка і тейк-профіт ставиться на +100.