Вплив відсоткових ставок на курси валют


Майже двадцять років минуло, як у Росії з'явився фондовий ринок форекс. За ці роки багато людей вже багато кратно обпеклися на цих ринках і втратили чималі втрати.

Не даремно фахівці в цій області пишуть, це ризикові ринки, також заодно найбільш високоприбуткові. Тому фондовий ринок форекс продовжує привертати до себе людей і поповнювати свої лави новими прихильниками.

Тому наскільки насправді ця ніша ринку така небезпечна, чому більшість людей з першого заходу практично завжди втрачають свої гроші або несуть чималі збитки. Як показує практика, це насправді правда, тільки чому то, попрацювавши один раз на фондовому ринку або форексі, завжди намагаються повернутися назад. Тому що на цьому ринку, що теж реально можна заробити гроші за короткий період у багато разів більше чим будеш займатися підприємницькою діяльність 24 години або тримати гроші на депозиті в банку, де банки платять мізерний дохід.

Тоді виникає питання, як же можна заробити гроші на фондовому ринку або форексі гроші? Для початку треба все-таки прочитати літературу з фондового ринку або форексу. Після ознайомлення з цими ринками. Вирішити для себе, якою сумою грошей можеш ризикувати, щоб йти і заробляти гроші на ринку. Коли це питання вирішіть для себе позитивно, тільки тоді можна приступати до подальших кроків по освоєнню торгових майданчиків.

Для початку раджу все-таки відвідати навчальні курси при брокерських компаніях. Навчальні курси зазвичай мають період навчання від двох тижнів до місяця. Також можна прослухати онлайн семінари через інтернет. Навчання може бути платним чи безплатним, у кожної брокерської компанії свої правила. Для цього потрібно попередньо ознайомитися в інтернеті або в офісі брокерської компанії.

Як пройдете, навчання і створите свою торговельну стратегію роботи на фондовому ринку і форексі, можете приступати заробляти гроші. Тільки треба зрозуміти не всім одразу пощастить заробити великі гроші за короткий період, кому то доведеться отримати поразку. Найважливіше не треба втрачати самовладання, завжди аналізувати свої помилки. Тим самим завжди у своїй роботі на ринку дозволить вам мати мінімальні втрати на ринку, кожним разом працювати на торгових майданчиках грамотно і отримувати стабільний прибуток.

Так само можна пошукати торгові стратегії в інтернеті. Їх зараз там хоч греблю гати. Не факт, звичайно, що всі робітники. Доведеться пребрать не один десяток. Але є не погана стратегія 80-20 від Лінди рашке.

Ну ось і все. Шукайте, иследуйте, навчати.