Форекс стратегія Цінового Прориву


Стратегія оптимальні для використання на інтервалі часу Н1, з валютною парою GBRJPY. Якщо Ви працюєте з іншими валютними парами, вона також цілком застосовна в тому випадку, якщо волатильність валюти достатньо висока.

У даній стратегії використовуються індикатори Stochastic (параметри 5,3,3) і RSI.

Відкриття угоди здійснюється в тому випадку, якщо два індикатора сукупно передбачають можливість цінового прориву. Вихід буде здійснено за другим сигналом прориву – або ж по заздалегідь встановленому стоп-лосс, розташованому під подвійним мінімумом (максимумом) попередніх свічок.

Тобто продавати потрібно починати в той момент, коли обидва індикатора перекуповуються або близькі до зони перекупленності – але після закриття свічки, яке припало на середину (або вище) попередньої свічки.

Точно так само і угоди на купівлю – вони полягають у той момент, коли обидва індикатора потрапляють в зону перепроданості і закривається висхідна свічка, яка перекриває попередню більш, ніж наполовину.

Опис даної стратегії є досить складним, однак, злегка попрактиковавшись, Ви зможете працювати з нею відносно швидко, легко і зі значним прибутком.