Для початку пару слів про себе: я довгий час займався офлайн-бізнесом і паралельно вивчав Форекс. Пробував торгувати самостійно в різних компаніях, але не зовсім вдало, не кажучи вже про тих випадках, де мене просто кидали на великі суми.

Пройшовши такий тернистий шлях, я зупинив свій погляд на ПАММ-рахунках. На той час На ринку були тільки два серйозних гравця в цій сфері, одним з яких була компанія Альпарі. А друга компанія виявилася фірмою шахраїв, де я втратив гроші (так що вибирайте перевірених брокерів).

Вибравши брокера, я зробив перші вкладення, можна сказати, навмання (тоді я думав, знаю, що роблю). Перший досвід виявився не таким вже і поганим, і мені навіть вдалося заробити, але через деякий час я втратив прибуток через свою некомпетентність у даному питанні.Тоді я вирішив заглибитися і присвятити себе відточуванню майстерності в інвестуванні на Форекс. Через деякий час у мене вийшла життєздатна стратегія для інвестування, яку я згодом трохи підкоригував, і на виході отримав відмінний бізнес.

Виділю кілька загальних пунктів, які допомогли зробити мій портфель ідеально збалансованим:

  1. Ви повинні чітко розуміти, з якою стратегії торгує керуючий. Ігнорування даної інформації — шлях в нікуди. Якщо ви не здатні визначити цей пункт, вам ще рано кидатися з головою в торгівлю і слід зайнятися самонавчанням.
  2. Використовуйте цифри. Так, саме аналітичні цифри, які надає нам Альпарі. Розуміючи їх значення, можна робити певні прогнози з торгівлі того чи іншого керуючого.
  3. Ніякого мартінгейла. Хочете стабільно заробляти? Тоді забудьте про усереднення, подвоєння і тому подібну нісенітницю. Нехай цим займаються інші, ваше завдання — зробити пасивний заробіток, а не піти з порожніми кишенями.
  4. Холодний розрахунок. Ніяких поспішних дій і вкладень на «авось прокотить». Не впевнені в керуючому — не вкладаєте в цей ПАММ-рахунок.

Ці, на перший погляд, прості правила допомогли отримати результат, якого важко добитися в офлайн-бізнесі за такі терміни. Адже все геніальне — просто. І не забувайте про конкурси Альпарі і бонусну програму Alpari Cashback, які дозволяють отримувати додатковий прибуток за кожен місяць!