Як досить швидко розігнати депозит Форекс


Можна сміливо говорити про те, що більшість людей, які почали свою кар'єру на найбільшому ринку Форекс, володіє первинним капіталом. І слід поговорити про ті можливості, з допомогою яких можна за досить короткий період часу підвищити свій капітал до більш високих розмірів.Мова йде про такому методі, як розгін депозиту. Природно, він вважається досить ризикованим, тому потрібно добре подумати над тим, чи годиться він для вас, або ж ні.

У тому випадку, якщо ви збираєтеся максимально швидко розігнати депозит, то потрібно почати вести свою діяльність по так званій скальпінговой стратегії, що використовує кредитне плече і форекс рахунку, який досягає розмірів 1:500. В даному випадку можна буде відкривати такі позиції, обсяг яких досягає всього 0,3 лота. В даному випадку, якщо буде просунутий курс валютного інструмента, можна буде отримати прибуток, розмір якої досягне трьох доларів. Природно, це діє тільки в тому випадку, якщо ви рухаєтеся в потрібному вам напрямку.

Існують певні правила, з допомогою яких можна достатньо швидко розігнати депозит. Але слід знати, що потрібно дуже уважно дотримуватися всі ці правила.
1. Торгувати необхідно з тим брокером, які може надати найменший спред.
2. У торгівлі необхідно застосовувати тільки ті тимчасові періоди, які є самими короткими.
3. Для того щоб дізнатися початкову позицію входу, слід використовувати побудову спеціального цінового каналу.
4. Для отримання доходу, розмір якого буде досягати трьох-шести пунктів, буде потрібно витратити всього кілька хвилин. Але в тому випадку, якщо ви будете спостерігати зростання прибутку і далі, то потрібно оцінити ситуацію і, у разі необхідності, завершити операцію трохи пізніше.
5. В той момент, коли депозит збільшитися приблизно вдвічі, то обсяг угод необхідно буде збільшити приблизно до 0,5 пунктів.
6. В той момент, коли розмір депозитів досягне тисячі доларів, потрібно зменшити обсяг всіх здійснюваних операцій приблизно до 0,1 лота. Необхідно також збільшити ту тривалість, якій має часовий період.

Є й інша стратегія, за допомогою якої можна розігнати депозити. Вона полягає у використанні лише певної частини лежать на депозиті коштів, а не всієї суми. Розмір, природно, може бути різним. Іншими словами, слід виділити ту грошову суму, втрата якої не відіб'ється на вашій діяльності.